Březen 2010


Šmajda nebo klavírní virtuóz?

31. března 2010 v 23:45 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
To je ale podoba! Hvězda Česko - Slovenské SuperStar a nyní i tanečník Miro Šmajda (21) vyměnil image věčně rozcuchaného rockera za elegána.
Namísto vlasatého bloňdáka se Miro na parketu show Let´s dance objevil ve fraku a s vlasy učesanými do culíku. Zcela jako z minulého století.

Nepřípomíná vám někoho? Mirovi chybí k dokonalosti pouze velké klavírní křídlo a mohli bychom si ho splést s klavírním virtuózem Wolfgangem Amadeem Mozartem!

Jen škoda, že bloňdatý krasavec z východního Slovenska upřednostil před klavírem raději hru na kytaru...

(Zdroj: www.pluska.sk)

V taneční horečce začíná přitvrzovat: Toto je Sex Dance!

31. března 2010 v 15:58 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Pořádně to tam vře! Ve druhém kole nablýskané megashow Let´s dance 4 se to pěkně začalo zvrhávat!
Diváci u televizních obrazovek jsou už sice z předchozích sériích zvyklí, že k atraktivní show kromě rychlého tempa patří i taneční vášeň a napětí. To, co se však odehrávalo na parketu v neděli večer, připomínalo sexuální tornádo. Celebrity se totiž tancem dali úplně omotat a podlehli se vším, co k tomu patří. Dotyky na intimních místech, polibky před kamerami, dráždivá gesta, poodhalené rozkroky... Nakonec, přesvědčte se sami!

Miro a Katka - I toto jste nacvičovali?

Po první veřejné puse mezi Šmajdou a Štumpfovou zpěvák prohlásil: "My jsme si těch polibků už dali víc,jen si toho nikdo nevšiml." V Let´s dance 3 však polibek mezi Banášovou a Modrovským prozradil jejich vztah. Uvidíme, zda toto bude stejný případ.
» FOTKY NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

Šmajda před zrcadlem tráví celé hodiny ...!

31. března 2010 v 15:29 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
"Mirko je baba v mužském těle a já jsem chlap v ženském těle", prozradila Katka Štumpfová. Proč to řekla a jak to myslela? Přesně to jsme se ptali i my, ale v článku neprozradíme, vtipné repliky si poslechněte ve videu. Zvědaví jsme byli i na to, jakou mají taktiku na možnou výhru a zda po druhém místě v SuperStar Miro touží stát se králem tanečního parketu. A jen tak mimochodem - je Katka dobrá učitelka? Jaké jsou její metody? Chválí, křičí, nebo ho bije...? Kdy je na Mira dobrá? A chcete vědět i to, co jeden druhému koupili? Poslouchejte...

» VIDEO NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

Změněný Šmajda: Co to se sebou udělal?! Vždyť to není ani on!

31. března 2010 v 15:20 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Konečně ukázal svou tvář! Stříbrný finalista Česko Slovenské SuperStar Miroslav Šmajda (21) se v nedělním tanečním kole Let's Dance 4 předvedl v úplně jiném světle, než jsme byli u něj doposud zvyklí

Mladý zpěvák Miro Šmajda, který se během pěvecké show prezentoval jako zarytý rocker, ukázal, že umí být i klasikem! V nedělním přímém přenosu markizácké taneční show totiž vyměnil rozpuštěné vlasy "s šišatým hárem" za účes v ohonu. A tato změna způsobila, že ho téměř nikdo na první pohled nepoznal. "Ten kluk je jako z jiné doby," šeptali si diváci přítomní na přenosu, když se na parketu zjevil Miro.

Při jeho "renovaci" vzhledu se dokonce pozastavil i Martin Pyco Rausch. "Konečně vidím tvůj celý obličej," poznamenal a závoreň podotkl, že mu připomíná známého muzikanta. "Teď vypadáš jako Mozart," vyhrklo z moderátora, na což Šmajda zareagoval úsměvem.

Topky.sk zjišťovali, kdo má v Mirovo změněném image prsty. "Byl to Katčin nápad a já jsem souhlasil. Nikdo mě do ničeho netlačil. Menší změna, ale cítil jsem se v tom dobře. Po šesti letech konečně odhalená tvář, "prozradil nám zpěvák. Nechme se překvapit, jaké vlasové a zejména taneční kreace ještě mladík v taneční show předvede.

(Zdroj: www.topky.sk)

Šmajda v Let´s: Udělali z něj ženu! Panebože proč?

31. března 2010 v 14:48 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Co si někdy nechají lidé vytvořit na hlavě, je k neuvěření! Sexy zpěvák Miro Šmajda (21) si nechal svou hřívu upravit ve stylu a la ovce! Jak vidno, udělal dobře, diváci ho v taneční horečce posunuli dál!
"Miro vypadá jako barokní přepudrovaná dáma! Tohle že je ten sexy Šmajda? To snad ne! Vážně vypadá jako žena," překvapeně komentovala jeho zjev jedna z fanynek a obdivovatelek.

Jindy rozevlátý rocker s nepřehlédnutelnou blonďatou hřívou překvapil ve druhém kole Let's Dance vlasovou kreací, která připomínala spíše ženu a ne toho Mira, kvůli kterému fanynky při SuperStar omdlévaly! Kam se poděly jeho vlasy?

Vypadá to ale, že nakonec mu změna image neuškodila a spolu se svou pohlednou tanečnicí Katkou Štumpfovou se bude vlnit v taneční soutěži i dál. Jsme zvědaví, čím překvapí příště!

(Zdroj: super.cz)

To je ale podobnost: Miro Šmajda jako génius Mozart!

31. března 2010 v 14:46 | Týna |  Novinky
"Normálně mám chuť komponovat," vtipkoval Miro Šmajda (21), kterému během taneční show Let's Dance 4 vytvořili na hlavě účes a la Amadeus Mozart.
Konec dlouhým vlasům! Účes Mira Šmajdy, který předvedl uplynulou neděli během taneční šou vyvolal skutečně bouřlivé diskuse.

Většina se však shodla na tom, že mladý zpěvák jakoby z oka vypadl geniálnímu skladateli Wolfgangovi Amadeovi Mozartovi.

"Konečně. Miro, dnes se mi tvoje vlasy velmi líbí. Vadí mi už jen ten ocásek vzadu," vyjádřil se k novému looku exsuperstáristy i nejobávanější porotce Zdeněk Chlopčík. "Jak se dnes cítíš, Amadeusi," vtipkoval i moderátor večera Martin "Pyco" Rausch.

"Je to opravdu změna. Uvidíme, co bude dál, "vyjádřil se Šmajda. "Mám však chuť komponovat," narážel na svou podobnost se slavným skladatelem Šmajda, o kterém všichni vtipkovali, že mu je konečně vidět tvář. "Miro, máš nádhernou tvář. Překrásné rysy," nešetřila komplimenty ani porotkyně Tatiana Drexler.

(Zdroj: www.cas.sk)

Miro a Katka - Hodnocení za 2.kolo (Quickstep)

31. března 2010 v 14:45 | Týna |  Let´s dance - BODOVÁNÍ
Miro a Katka (Quickstep)
BODY: 4-4-4-4
Jozef Bednárik: No já začnu, jako měl jsem jeden telefonát, ze Zelenča, z mé vesnice, okres Trnava, že "prosím tě řekni jim, že ať si jeden odekryje vlasy, protože nevím, který z těch dvou je který" . Pane Šmajdo, už teď to pochopí i v mé vesnici. Já jsem jim ale víte co řekl? Že to, co dobře tancovalo byla Katka a to co jen tancovalo, byl pan Šmajda. Ale v každém případě dneska jste tancovali, dneska jste byli důstojný Katčin partner, říkám, jdu, sbor židů: Geniální byl pan Šmajda dnes, kdyby se dal trošku víc muzikou vést, a to je asi to, co chci říct. Troška muziky, rytmusu, ještě to kdyby bylo a navíc trošku Katku vnímat, protože kdybych já měl takovou tanečnici jako je Katka, tak bych vnímal všechno a Chlopčík by mi dal už v druhém kole desítku!

Tatiana Dexler: Já se také velmi těším, že konečně vidím vaši tvář, máte opravdu krásnou tvář, a z rockera se stal houslista ve filharmonii, to je nádherné jako změna osobnosti. Kroky, všechno vynikající, akorát postavení - jste trošku vzadu, což vám ubírá na rychlosti, jako na možnosti vytvořit dostatečnou dynamiku. A já vám strašně držím palce, protože já si myslím, že máte opravdu velký potenciál! Kdybyste zkusil jít trošku usilovněji do toho!

Dagmar Hubová: Přidávám se také k tomu, věřte si více! Jste mladý, máte na to, musíte se do toho víc vložit, do toho tance, věřit tomu, co vám Katka říká a dělat to s větším přesvědčením! A bude to dobré!

Zdeněk Chlopčík: Nebát se, Mozart vlastně ve své době byl také rocker, protože se odlišoval od všech ostatních, takže to je správné. K tomu standardnímu postavení ještě trošičku více zpevnit mezi lopatkové svaly, ramena dolů, tím se vytáhne hlava nahoru, prodlouží se krk. Ten "copíček" vzadu mi trošičku vadí, i když je to lepší, než ten lvíček. Uvidíme, co vymyslí příště s vašimi vlasy, každopádně quickstep byl lehoučký, lehký, trošičku rytmické nedostatky, ale v takovém rychlém tanci se to smaže.

(Zdroj: www.letsdance.markiza.sk)Šmajda na Katce doslova visí!

27. března 2010 v 23:13 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Miro Šmajda se vůbec netají tím, že ho Katka Štumpfová učarovala. Kudy chodí, obdivně se o ní vyjadřuje, nepohne se od ní ani na vteřinu, stala se pro něj doslova Femme Fatale (osudová žena)! Miro kvůli ní dokonce našel zálibu ve společenských tancích a aby se jí zalíbil ještě víc, snaží se poctivě trénovat a do tance dává opravdu všechno. To, jak jim to spolu jde na vyzdobeném parketu Let´s dance ve Staré tržnici, ale i mimo něj, si můžete prohlédnout v následujícím videu...
» VIDEO NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

Miro Šmajda - Hodonín, Klub Paladium (26.3.2010)

27. března 2010 v 23:12 | Týna |  Koncerty
| Zdroj: www.mirosmajda.wgz.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

KONCERTY A AKCE › 2010 › 26.3.2010 - Hodonín, Klub Paladium [ 17x ]

Miro Šmajda - PKO Bratislava, Předskokan Kevina Costnera (25.3.2010)

27. března 2010 v 22:49 | Týna |  Koncerty
| Zdroj: www.mirosmajda.wgz.cz

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Miro Šmajda - Sweet Child O´Mine (VIDEO)

27. března 2010 v 22:02 | Týna |  Videa z koncertů
Sweet Child O´Mine (Guns´n´roses)

Autor videa: msm175
(Zdroj: www.youtube.com)

Miro Šmajda - Aj múdry schybí (FOTO)

27. března 2010 v 21:58 | Týna |  Ostatní fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com..

(Zdroj: www.facebook.com)