Duben 2010

Miro Šmajda v relaci L.O.V.E. (27.4.2010) - VIDEO

30. dubna 2010 v 18:08 | Týna |  Ostatní videa
Záznam z relace L.O.V.E. na slovenské TV Doma, kde byl Miro Šmajda hostem (27.4.2010)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. část záznamu

Miro Šmajda: Radši nemám žádný vztah! (SCAN)

30. dubna 2010 v 17:36 | Týna |  Scans
Z časopisu SPY

» SCAN NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

Tanec Banášové a Chrena: Utahovali si ze Šmajdy?!

30. dubna 2010 v 17:29 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Předtím než se Miro Šmajda objevil na párty hvězd z Let's Dance, před školou Petra Modrovského si z něj utahovala Adela Banášová s Matějem Chrenem.
tynnaa.blog.cz
Vysmívali se mu?! Miro Šmajda zatím prochází taneční show Let's Dance úplně bez problémů. Některé pohyby, které si spolu s partnerkou Katarínou Štumpfovou nacvičí, jsou však terčem posměchu. Po posledním kole taneční soutěže si z pohybů jeho rukou utahovala nejen porota, ale i další účinkující.

Bavili se na něm v jeho nepřítomnosti i během nedávné párty ve škole Petra Modrovského v bratislavské Petržalce. Zatímco dorazil i s další zásobou alkoholu, Adela Banášová a tanečník Matěj Chren se stihli na Šmajdovo pohybech dobře pobavit. Nebo žeby se jen posílení alkoholem snažili předvést nové taneční prvky? Casu.sk se je každopádně podařilo natočit přímo v akci.

Video ke shlédnutí »ODKAZ NA VIDEO


Zdroj:
(cas.sk)

Štumpfová na Let's Dance: Během rumby přišla o botu!

30. dubna 2010 v 17:22 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Vášnivá rumba ji připravila o botu! Kataríně Štumpfové se během tance roztrhl řemínek na botech a tak musela dotancovat pouze s jednou botou.
tynnaa.blog.cz
Svůdná tanečnice Katarína Štumpfová je však na podobné věci zvyklá, vždyť tanci se věnuje již 16 let a během kariéry se setkala s ledasčím. Právě proto ji rozervaný řemínek na botě nevyvedl z míry a blondýnka svůj oblíbený tanec - vášnivou rumbu dotancovala i bez jedné boty.

"Musím říct, že jsem si toho vůbec nevšiml," smál se SuperStárista Miro Šmajda. "Je však neuvěřitelné, jaká je Katka šikovná. Zcela přesně to zahrála do toho pohybu, kde vykopávala nohu, bylo to perfektní," vychvaloval po přenosu Šmajda svou taneční partnerku.

"Katka to dokázala odtancovat s jednou nohou na podpatku a druhou na zemi, to je něco geniálního," nešetřil chválou Šmajda, jehož taneční partnerka přišla o botu už v prvních vteřinách vášnivé rumby.

Video ke shlédnutí »ODKAZ NA VIDEO


Zdroj:
(cas.sk)

Let’s Dance: Šmajdova kočička ztratila botu, Pocisková ukázala sexy tělo!

30. dubna 2010 v 17:15 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Půvabná tanečnice Mira Šmajdy (21) Katka Štumpfová si v nedělním přímém přenosu zahrála na Popelku, když ztratila svůj střevíček! Zato Nela Pocisková (19) zase jednou polechtala mužské pohledy vypracovanými svůdnými křivkami!
tynnaa.blog.cz
Nedělní taneční klání bylo plné překvapení! Nejenže modelka Simona Krainová nečekaně prý kvůli zdravotním problémům odstoupila ze soutěže a rozplakala tak publikum i porotu, tanečnice na parketě předváděly sexy křivky a jedna dokonce tančila bosa!

Katarína Štumpfová v průběhu tančení přišla o botu, ani to ale dvojici nerozhodilo a tančila dál. Miro Šmajda tak měl na chvíli v náručí novodobou Popelku. Zatímco Štumpfové scházela bota, Nele Pociskové, která v soutěži tančí s milencem Adely Banášové (29) Petrem Modrovským, neschází vůbec nic. Kolo od kola předvádí skvělé taneční výkony a vystavuje na odiv svoje vypracované křivky, ze kterých pánové už několik kol nemohou spustit oči!

Vypadá to, že talentovanou zpěvačku si už brzy zamiluje i české publikum. Už o prázdninách začne Nela v Divadle Kalich zkoušet roli Marianny v muzikálu Robin Hood!


Zdroj:
(super.cz)

Šmajda: Kruhy pod očima!

30. dubna 2010 v 17:07 | Týna |  Novinky
Obrovské kruhy pod očima a skleněný pohled. Miro Šmajda (21) a Peter Batthyány (43) si toho nabrali na ramena více, než jejich organismus zvládne. Taneční show Let's Dance a Showdance je pořádně vyčerpávají.
tynnaa.blog.cz
I když Peter Batthyány si po pondělním vyhazovu může konečně oddechnout, Šmajda bude ještě chvíli o dobrém spánku snít s otevřenýma očima. Strhaný Batthyány krátce po vypadnutí z taneční šou Showdance však vůbec nemyslel na odpočinek.

"Budu i tak hodně pracovat, například natáčet Mafstory a mnoho nepodstatných věcí," přemýšlel o svých dalších aktivitách. Miroslav Šmajda oteklé a podlité oči vysvětlil svérázně: "Vůbec nemohu spát. Mám v hlavě velmi mnoho myšlenek." Miro, lépe to však člověku pálí, když je do růžova vyspaný...

Zdroj:
(pluska.sk)

Šmajdův zálusk na Pociskovou: Potěší to, když mě pochválí!

30. dubna 2010 v 16:58 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Zpěvákovi a nyní i tanečníkovi v show Let's Dance Mirovi Šmajdovi není Nela Pocisková vůbec lhostejná. Pro Cas.sk se vyjádřil, co ho od ní potěší.
Miro Šmajda je v taneční show Let's Dance posledním mužským zástupcem z řad celebrit a patřičně to i využívá. Na ženskou společnost si stěžovat nemůže a vedle jeho partnerky Kataríně Štumpfové se nejčastěji pohybuje kolem Nela Pocisková, se kterou se zřejmě spojuje více než kamarádství. Miro Šmajda se k Nele vyjadřuje velmi opatrně, ale podle zdrojů ze zákulisí mají k sobě velmi blízko.

Pro Cas.sk prozradil, že hodnotí i jeho taneční schopnosti. "U každého se vždy snažíte vyzdvihnout zejména ty pozitivní stránky Nela mě hodnotí tak jako i ostatní. Ale potěší mě, když pochválí," přiznal Šmajda. Vlnu otázek kolem jiskření mezi mladičkou dvojicí spustil zřejmě nechtěně taneční partner Nely Pociskové, Peter Modrovský.

"Stále se kolem sebe ochomítají. Někdy je normálně nechápu," prozradil v jedné z dokrůtek během přímého přenosu. To, co v té chvíli vypadalo jako kamarádské hrátky, se však později ukázalo jako jasný signál, že mezi těmito dvěma soutěžícími v Let's Dance opravdu něco je.

Video ke shlédnutí »ODKAZ NA VIDEO

Zdroj:
(cas.sk)

Jakou ženu hledá Miro Šmajda?

30. dubna 2010 v 15:35 | Týna |  Novinky
Finalista Miro Šmajda přiznává, že se mu líbí ženy, které za každých okolností zůstávají ženami a navzdory současné době se z nich nestali lovkyně s přímo mužskými vlastnostmi.
"Žena má být ženou," řekl tančící zpěvák při natáčení magazínu LOVE, který uvidíte dnes večer a Miro v něm mimo jiné prozradí i to, co říká na nevěru a co podle jeho názoru naplňuje slovíčko vztah.

Ten zatím romantický rocker nemá, ale momentálně je i pořádně pracovně vytížený na všechny strany. Miláček žen všech věkových kategorií se však vyjádřil i na to, jaký typ ženy by mu uměl zamotat hlavu.

"Přitahuje mě ženská něžnost, křehkost, hebkost, dlouhé vlasy, ženské oblečení, přirozeně ženské vystupování," dodal a někteří přítomní ve studiu později konstatovali, že pokud se do něj ještě pár žen nezamilovalo, po této relaci ho budou milovat všechny.

Zdroj:
(mirosmajda.wgz.cz)

Prozradili už taneční páry všechno?

30. dubna 2010 v 15:13 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Taneční soutěž Let's Dance se přehoupla do druhé poloviny. Tanečníci se se známými osobnostmi sice znají krátce, ale o to je to intenzivnější - trénují přece spolu téměř každý den. Jak se tedy poznali? Co o sobě vědí? Jak dobře se znají?

Peter Modrovský například tvrdí, že Nele říká všechny tajné věci!

Katarína Štumpfová zase tvrdí, že Miro Šmajda je "nenahněvatelný" člověk.

A co mají společného Martina Šimkovičová a Tomáš Antálek? Neuvěříte! Kadeřnici!
»VIDEO V CELÉM ČLÁNKU


Miro a Katka - Hodnocení za 6.kolo (Rumba)

26. dubna 2010 v 18:27 | Týna |  Let´s dance - BODOVÁNÍ
tynnaa.blog.cz
Miro Šmajda & Katarína Štumpfová
BODY: 8-7-6-5

Jozef Bednárik: Dnes dostanete vysokou známku. Dali jste do rumby takové "šmajdovské" mládí. Poprvé jste působili uvolněně. Chválabohu jste se dopracovali k výrazu s minimem techniky. Vadily mi ruce.
Tatiana Drexler: Také dávám více bodů, ale ne za techniku, ale za styl. Zlepšujete se z kola na kolo, škoda, že soutěž netrvá dva roky.
Dagmar Houbová: Udělali jste nám radost. Zapojujete boky, ramena a ruce. Občas byly i dopnuté kolena.
Zdeněk Chlopčík: Katčiny pochyby by rozhýbali každého muže. Předvedl jste málo tanečních kroků, ale na vás extrémně mnoho. Paže se mi líbily.


Zdroj:
(letsdance.markiza.sk)


Mária Čírová na Let's Dance: Líbala Šmajdu!

26. dubna 2010 v 17:50 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Zpěvačka Mária Čírová (21) a její přítel producent Marián Kachút (35) se minulou neděli přišli podívat na Let's Dance.
Zatímco se Marián zabýval ladnými pohyby krásných tanečnic, Mária hlasitě podporovala svého favorita Mira Šmajdu (21). A po přenosu neváhala a hned se na svého oblíbence vrhla.

Maminka půlročního Huga Mária Čírová se minulý týden na show Let's Dance objevila poprvé. Přišla hlavně kvůli Mirovi Šmajdovi, jehož sleduje již od ČeskoSlovenské SuperStar. Šmajda ji dokonce tak zaujal, že po skončení přenosu neztrácela čas a svého favorita okamžitě vyhledala. Hodnou chvíli debatovali a protože Čírovou čekaly mateřské povinnosti, začala se sbírat k odchodu. Předtím však svého miláčka Mira s chutí vypusinkovala. "Miro se mi líbil už v SuperStar. Jsem na rockové písničky a mám ráda takovou barvu hlasu, jako má on.

Krom toho...je to fajn kluk, je mi sympatický," řekla Novému Času Maria, která si zpěvákovo sambu užila." Zatančili to výborně, ale musím říci, že se mi líbilo více párů. Toto tancování je velmi pěkné," dodala a s přáteli odešla domů za malým Hugem.

Zdroj:
(cas.sk)

Miro a Katka v pořadu Na streche - (25.4.2010) - VIDEO

26. dubna 2010 v 17:35 | Týna |  Ostatní videa
Rozhovor s Mirem Šmajdou a Katkou Štumpfovou, relace "Na streche" na TV Markíza (25.4.2010)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda a Nela Pocisková: Nová láska v Let´s Dance?!

25. dubna 2010 v 12:26 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Narážky v dokrútkách během Let´s Dance zřejmě nejsou až tak nevinné. Rocker Miro Šmajda (21) a zpěvačka Nela Pocisková (19) prý tvoří pár!
Jiskření mezi soutěžícími v taneční show nejprve potvrdil Peter Modrovský (26) a nyní i zdroj ze zákulisí.

Obrovskou vlnu otázek kolem jiskření mezi mladičkou dvojicí spustil zřejmě nechtěně taneční partner Nely Pociskové, Peter Modrovský. "Stále se kolem sebe ochomítají. Někdy je normálně nechápu," prozradil v jedné z dokrútek během přímého přenosu. To, co v té chvíli vypadalo jako kamarádské hrátky, se však později ukázalo jako jasný signál, že mezi těmito dvěma soutěžícími v Let´s Dance opravdu něco bude.

Novému Času Neděle to potvrdil i zdroj ze zákulisí taneční show. "Rodí se tam vztah. Ze všech tančících celebrit k sobě mají k sobě nejblíže. Jsou stále spolu - při focení i v zákulisí. Vždy si mají o čem popovídat. Vždyť jsou jedna věková kategorie, mají společné zájmy. Dalo se to čekat," prozrazuje zdroj. Ani samotní aktéři se vzájemnou nákloností netají. Nenerážejí na sebe už jen v dokrútkách, ale i přímo na jevišti během živých přenosů. "Neodpustí si, aby neokomentovali jeden druhého. Ty vzájemné sympatie jsou jednoznačné," tvrdí člověk se zákulisí.

Zdroj:
(cas.sk)