Květen 2010

První singl Mira: LAST FOREVER!

31. května 2010 v 15:40 | Týna |  CD
První singl Mira Šmajdy je na světě! Autorská píseň má název LAST FOREVER ...

Autorská píseň Last forever:

Poslechnout si ji můžete na odkazu výše, cca kolem 5.55 minuty ... :-)

(Zdroj: mirosmajda.wgz.cz)


Miro Šmajda: Den blbec! (SCAN)

28. května 2010 v 21:56 | Týna |  Scans
Z časopisu SPY

» SCAN NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

Šmajda přichycen s blondýnkou!

28. května 2010 v 21:09 | Týna |  Novinky
Zpěváka Mira Šmajdu jsme potkali v úterý odpoledne v centru hlavního města. Procházel se po Starém Městě a nebyl sám. Společnost mu totiž dělala blondýnka, se kterou obdivoval krásy města. A ostatní dívky se z něj mohli zbláznit!
Jak se nám podařilo zjistit, nešlo o žádnou novou lásku. Zpěvák krátce předtím natáčel rozhovor pro jistou českou televizi a neznámá blondýnka byla redaktorka, která ho zpovídala před kamerou. Když dopracovali, šli se spolu projít. Klid jim však narušily fanynky. "Nemůžu tomu uvěřit, já snad přestanu dýchat. Miluji tě," hledala slova jedna z nich. Miro, máš to těžké...

Zdroj:
(pluska.sk)

Pomsta za Let's Dance? Mika lil Šmajdovi na hlavu minerálku!

28. května 2010 v 20:41 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Pomsta nebo jen spontánní žertík? Ředitel Markízy Václav Mika si totiž vybavil účty s Mirem Šmajdou po svém. Lil mu na hlavu minerálku...
Ředitel televize Markíza Václav Mika má zřejmě obrovský smysl pro humor. Během nedělního přenosu taneční šou si v hledišti vybavoval účty s Mirem Šmajdou. A to dost originálním způsobem!

Pokuta nebo proud studené minerálky přímo na hlavu?! A právě ten druhý způsob pomsty v neděli naznačil Václav Mika. Že by se právě takto chtěl pomstít Šmajdovi, který před dvěma týdny způsobil svým odstoupením z taneční show nejen pořádný skandál, ale i problémy televizi Markíza?! Mika si totiž počkal na nehlídanou chvíli a zaútočil...

Zatímco Šmajda vedl temperamentní rozhovor se svou taneční partnerkou Katarínou Štumpfovou, Mika si ze stolu vzal láhev minerálky a naznačil, že ji plánuje vylít na Mirovo hlavu. Ve skutečnosti však zůstal opravdu jen při překvapivém gestu. Zvítězil totiž Mikovo smysl pro humor a Mirovo trestem tak i nadále zůstává nemalá finanční pokuta. Kdo ví, co by si vybral on?! Proud čisté vody na hlavu nebo mastný průvan v peněžence?!

Zdroj:
(cas.sk)

Miro Šmajda a Martin Chodúr: Vyznají si lásku v přímém přenose!

28. května 2010 v 18:10 | Týna |  Scans

» SCAN NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

Miro Šmajda: Z Let´s Dance utekl k fesťákům!

28. května 2010 v 15:48 | Týna |  Novinky
tynnaa.blog.cz
Finalista Československé Superstar a velký showman Miro Šmajda utekl ze Slovenska do Česka. V Praze se alespoň na chvíli schoval před mediálním skandálem, který způsobil, když odstoupil z taneční soutěže Let´s Dance. Z té už předtím utekla i modelka Simona Krainová, a tak se soutěž pod tíhou odchodů těch neoblíbenějších soutěžících pomalu hroutí.

Šmajda ale svého rozhodnutí údajně nelituje a v Praze se věnuje propagaci festivalu Votvírák, kterým se symbolicky otevře česko-slovenská festivalová sezóna. Šmajda už má totiž pohromadě kapelu, a tak se společně s kapelami No Name, Olympic, Čechomor nebo MIG 21 objeví na festivalovém pódiu. Votvírák se odehraje už za 17 dní, přesně 11.června v Milovicích u Prahy.

Zdroj:
(ihot.cz)

Miro Šmajda: Pomstil se kvůli nenaplněné lásce? (SCAN)

28. května 2010 v 15:22 | Týna |  Scans
Z časopisu Rytmus Života

Šmajda dostal televizi do rozpaků, ohrozil dohodu?

28. května 2010 v 15:10 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
"Nejsem zpěvák, který pouze tancuje," tvrdil Miro Šmajda těsně před tím, než se z Let's Dance rozhodl odstoupit. V taneční show měl odprezentovat i svůj první singl. To však už není jisté.
O Mirovi se v poslední době mluvilo jen v souvislosti s taneční soutěží Let's Dance. Právě díky ní se nevytratil z povědomí diváků. Není to totiž tak dávno, co obhajoval svůj talent v pěvecké show SuperStar, kde ostatně skončil na druhém místě. Bylo to však naposledy, co se veřejnosti představil jako mladý talentovaný zpěvák s charismem tvrdého rockera.

Chodúr v předstihu

Naopak Čechovi Martinu Chodúrovi, který byl v SuperStar Mirovo největším konkurentem a nakonec soutěž i vyhrál, vytvořily v Markíze podmínky pro to, aby mohl zpívat nadále. Kluci se tak sešli ve stejné show, Miro jako tanečník, Martin jako zpěvák v kapele, která svou hudbou doprovází taneční páry na parketu. V prime time Chodúr dokonce odprezentoval svůj první singl, který dnes dokola hrají i rádia. Na Šmajdovo talent se přitom jaksi pozapomnělo a začalo se o něm mluvit jako o zpěvákovi, který pouze tancuje. Takto se však rozhodně necítí. Mladý zpěvák totiž popírá, že by usnul na vavřínech.
» POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Šmajda po odstoupení z Let´s Dance: Lítost a výčitky!

25. května 2010 v 17:57 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Zpěvák Miro Šmajda (21) se asi trošku přepočítal, když nečekaně opustil taneční klání! Pochvalu za to nesklidil a zdá se, že si svůj nerozvážný čin začal po krátké době vyčítat sám!

"Nečekal jsem, že to dopadne tak bouřlivě," přiznal pro pořad Reflex zpěvák Miro Šmajda.

Po nečekaném odstoupení z taneční soutěže Let's Dance sklidil jen kritiku a nepochopení! Zklamal jak diváky, co ho svými hlasy podporovali a posílali dál, tak i svou taneční partnerku Katku Štumpfovou. Ani ona o jeho neuváženém kroku nic nevěděla a pořádně ji tak v přímém přenosu zaskočil a šokoval! Miro ale tvrdí, že do posledního momentu netušil, jestli tento krok skutečně udělá, a tak nechtěl Katku znepokojovat.

Dnes je zpěvákovi jasné, že nešlo o nejsprávnější rozhodnutí. Nasvědčuje tomu i fakt, že s odstupem času si není jistý, jestli by dobrovolně opustil soutěž i dnes... "Nevím, jestli bych to udělal," říká Miro, který přiznává, že celou situaci nezvládl a je mu to moc líto...

Zdroj:
(super.cz)

Miro Šmajda - Dolné Vestenice, Disco Shark 2 (22.5.2010)

25. května 2010 v 17:27 | Týna |  Koncerty
| Zdroj: www.mirosmajda.wgz.cz

032~98.jpg033~94.jpg034~92.jpg10~9.jpg11~7.jpg

KONCERTY A AKCE › 2010 › 22.5.2010 - Dolné Vestenice, Disco Shark 2 [ 34x ]


Co by se tito dva profesionální tanečníci chtěli naučit od svých svěřenců?

25. května 2010 v 16:58 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Peter učí tancovat Nelu, Katka měla pod palcem Mira. Je něco, co by se tito dva profesionální tanečníci chtěli naučit od svých svěřenců?
tynnaa.blog.cz
Nela je skvělá zpěvačka, dokázala by Petra naučit zpívat? Podle Peťa by to byla katastrofa. "Zpívat se nedá naučit," řekl s úsměvem. "Nela by mě mohla naučit pubertální tahy." Po těchto vtipných výrocích jsme se dozvěděli i něco jiného. "Já bych se chtěl doučit angličtinu. S dětmi chodíme na soutěže a v plánu jsou rozhodčí zkoušky," objasnil nám Peter.

A co jsme se dozvěděli od dvojice Katka - Miro? Katka by se chtěla naučit lépe zpívat, ale podle ní je už pozdě. "Ona si to mumlá do ouška, to je takové zlaté," všiml si Katčina nadání Miro. Katka však ve zpěvu není začátečnice. "Když jsem byla prvňačka, vyhrála jsem třetí místo v pěvecké soutěži..."

»VIDEO V CELÉM ČLÁNKU

3000 eur? Markíza chce víc! Miro, ta částka ti vyrazí dech!

25. května 2010 v 13:36 | Týna |  Let´s dance - NOVINKY
Za chyby se platí! Tuto krutou pravdu si již uvědomil i košický zpěvák Miroslav Šmajda (21), který před týdnem dost nečekaně odstoupil z taneční show Let's Dance 4.
Miro o svém záměru opustit soutěž neinformoval dramaturgii programu ani svou taneční partnerku Kateřinu Štumpfovou (24) a za tento neuvážený čin mu televize Markíza hodlá udělit pokutu ve výši 6-tisíc eur.

Bude muset sáhnout pořádně hluboko do peněženky! Zpěvák Miroslav Šmajda zaplatí za své dobrovolné odstoupení z taneční show Let's Dance 4 částku 6 tisíc eur. "Televize Markíza bude Miroslava Šmajdu sankcionovat, ale výši pokuty nebudeme zveřejňovat," řekla mluvčí Markízy Oľga Dúbravská.

Novému Času se však podařilo zjistit, že se neoficiálně uvažuje právě o zmíněné částce. Miro ji bude muset zaplatit i přesto, že několik dní po nečekaném odchodu unikly z jeho okolí informace o tom, že šou opustil také proto, aby mohl jít co nejdříve za mámou, která měla minulou neděli autonehodu. Šmajda totiž tento celkem pochopitelný důvod před štábem televize Markíza zatajil a v přímém přenosu tvrdil, že odchází proto, že si myslí, že ostatní soutěžící celebrity tančí lépe než on.

Své rozhodnutí o něco později vysvětloval tak, že podlehl emocím. Nyní však musí za své nečekané odstoupení pořádně zaplatit. "Výše pokuty není věcí veřejnou, ale samotnou pokutu respektuji," řekl včera Novému Času Šmajda. Ten svým odchodem rozhněval taneční partnerku Katku Štumpfovou, kterou o svém záměru vůbec neinformoval, čímž ji jako člověk pořádně zklamal. A do mimořádně nepříjemné situace dostal i Martinu Šimkovičovou s Tomášem Antálkem, kteří měli soutěž opustit na základě výsledků diváckého hlasování.

Zdroj:
(cas.sk)

Miro, pro toto si se vzdal Let's Dance?

25. května 2010 v 13:07 | Týna |  Novinky
Pořádný propadák! Pouze šest dnů od odstoupení z taneční soutěže Let's Dance měl zpěvák Miroslav Šmajda pořádně nabitý program. Stihl dva koncerty za jeden den, které však podle našich informací pokryly pouze jeho denní výdaje.
Rozený Košičan v sobotu koncertoval v Brně a o několik hodin na to i v Dolných Vestenicích. A právě druhý koncert byl pro zpěváka velkým fiaskem. Zpěvák dorazil z Brna, kde odzpíval soukromou akci, pouze pár minut před plánovaným začátkem koncertu. Na pódium měl vyběhnout o deváté. Pro pozdní příchod z Česka však nastal pořádný časový skluz. Miro zpožděn o dvě hodiny! Asi padesátka dětí, která tvořila téměř celé publikum, si přitom na jeho "show" koupila lístky v předprodeji za pět a na místě za osm eur.
» POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU