Říjen 2010

Miro Šmajda - Praha - OC Chodov (30.10.2010) - VIDEO

31. října 2010 v 17:30 | Týna |  Videa z koncertů
Včera, 30.10.2010, proběhl první unplugged koncert v samotném hlavním městě - v Praze (OC Chodov)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Suchý lad (autorská píseň)


Miro Šmajda - Praha, OC Chodov (30.10.2010)

31. října 2010 v 13:59 | Týna |  Koncerty
| Zdroj: www.mirosmajda.wgz.cz, www.centrumchodov.cz

001~26.jpg002~26.jpg003~27.jpg004~27.jpg005~27.jpg

KONCERTY A AKCE › 2010 › 30.10.2010 - Praha, OC Chodov [ 190x ]


Miro Šmajda zpívá o fetišismu a dalších nešvarech!

30. října 2010 v 16:09 | Týna |  Ostatní videa
Populární rocker Miro Šmajda ví jak na sebe upozornit. Například, když tvrdí, že láska není tak hezká jak se o ní zpívá. I proto své poslední album pojal ve zcela jiném duchu. Pěje tak o svých úchylkách...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miro Šmajda konečně přiznal barvu: Mám úchylku na vlasy!

30. října 2010 v 13:09 | Týna |  Novinky
Finalista soutěže SuperStar Miro Šmajda není rocker v pravém slova smyslu. Místo dlouhých vlasů má na sobě sestřih, kterému se před pár lety říkalo "na papouška", a přiznává, že vlasy hlavně u žen patří mezi jeho velké úchylky.
tynnaa.blog.cz
Miro Šmajda vydává nové album, které nese název Čo sa týka lásky. Kdo by si ale myslel, že se bude jednat o sladkobolné dojáky, které něžnou slovenštinou téměř trhají srdce, šeredně by se zmýlil. Miro si totiž nadále drží image drsňáka a ve stejném duchu se nese i jeho poslední album.

"Nejde pouze o ty krásné věci, o kterých se běžně zpívá," popisuje téma nových songů na albu Šmajda. "Chtěl jsem vykreslit i jiné stránky vztahů. Například úchylky, rozchody a další nepříjemné věci, o kterých se moc nemluví ani nezpívá," přiznal zpěvák, který se v co nejbližší době bude stěhovat do Prahy.

A i když se Šmajda snažil tvrdit, že na vztahy nemá čas, docela konkrétně popsal svůj ideál, se kterým se v poslední době vyskytuje i ve společnosti. "Mám rád něžné dlouhovlasé dívky. Můj ideál je třeba Radka Pavlovčinová nebo Gwyneth Paltrow," přiznal Šmajda. Na vztah ale potřebuje více času, a tak si nyní užívá podle svých slov "milostné románky". Koneckonců ve svém věku na to má i nárok. Co na to ale říká muzikálová zpěvačka Radka?


Zdroj:
(super.cz)

Baby, pozor! Nezadaný Šmajda má rád románky a hledá objekt své touhy!

30. října 2010 v 12:10 | Týna |  Novinky
Baby, které máte rády blonďatých rockových zpěváků máte šanci. Jeden takový je právě volný a má zájem o vztah. Bohužel, jen krátkodobý. I tak málo však stačí na to, aby o vás začalo psát. Ex-SuperStárista Miro Šmajda (21) nám totiž přiznal, že je nejen nezadaný, ale že i rád vyhledává krátkodobé vztahy!
tynnaa.blog.czZaprvé Miro dementoval zaručené zprávy o tom, že by byl zadán. Zpěvák na Slovensku aktuálně propaguje debutové album "Čo sa týka lásky", proto nám v souvislosti s tímto titulem nedalo, abychom se nezeptal, jak je to s tou láskou a s ním. "Já na vztahy moc nemám čas a už jsem to řekl mnohokrát, tak asi to objasním ještě víc. Prostě mám rád románky," řekl Miro otevřeně.

Miro toto své přiznání odůvodnil slovy: "Nemám na to čas a nemám na to ani možnosti, ani síly, ani si nedůvěřuji natolik, abych mohl v tomto pracovním vytížení něco vybudovat ... A spíš by to bylo asi o nějakém trápení, protože bychom mohli být velmi málo spolu, proto mi vyhovují intenzivně, láskyplné, krásné, krátké románky. "

A jaký typ dívky má u Mira šanci? "Ta osoba musí mít něco v sobě. A když člověk cítí něco z toho člověka ... energii, sympatie nebo nějakou přitažlivost, tak se tomu netřeba bránit, protože takové věci mohou přinést něco oběma, i když to není dlouhodobé," dodal s úsměvem. Více v přiloženém videu.

ODKAZ NA VIDEO

Zdroj:
(pluska.sk)

Šmajda: Nabízeli mi práci gigola! (SCAN)

30. října 2010 v 11:19 | Týna |  Scans
Z časopisu SuperSpy

» SCAN NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

Miro Šmajda - VIP zprávy (28.10.2010)

29. října 2010 v 19:49 | Týna |  Ostatní videa
Miro v krátké reportáži ve VIP zprávách na TV Prima, 28.10.2010
Miro se objeví v čase od 10:00 minuty...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Video: Miro Šmajda balil baby!

29. října 2010 v 14:59 | Týna |  Ostatní videa
Tento týden jsme si vzali na mušku zpěváka Mira Šmajdu a kromě rozhovoru, jsme si pro něj nachystali i pár věcí, které běžně neuvidíš. Podívej se ve videu, jak balil baby na ulici a jaký účes by mu nejvíce seděl...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(kliknutím na obrázek se přesměrujete na video)

Šmajda: Tajné randění s touto brunetkou!

29. října 2010 v 14:19 | Týna |  Novinky
tynnaa.blog.cz
Omámila ho! Zpěvák Miroslav Šmajda (21) má prý novou známost. Zdá se, že jeho vyvolenou je muzikálová herečka Radka Pavlovčinová (21). Co prozradil topky.sk mladý Košičan o ženě, se kterou nafotil záběry s erotickým nádechem?

Mladý zpěvák, který se zviditelnil v show Česko Slovensko hledá SuperStar, rozhodně nemá nouzi o fanynky. Ty však zřejmě zůstanou zklamány. Vypadá to totiž tak, že si Miro našel novou lásku. "Začal randit s herečkou Radkou Pavlovčinovou. Je to velmi čerstvé. A i kvůli ní se chce přestěhovat do Česka," prozradil nám zdroj ze Šmajdovho okolí. Radka je muzikálová herečka, která se zviditelnila v českém seriálu První krok a také v divadelní show Robin Hood.

Samotný Šmajda se však z otázek týkajících se rodícího se vztahu vykrucuje. "My jsme s Radkou kamarádi. Nejsem zadaný. Říká se to zřejmě proto, že jsem byl s ní polonahý v objetí na obálce mého nového CD-čka," tvrdil topku zpěvák, kterému se prý líbí více žen. Tvrzení, že by byl s nějakou zadán, odmítá. Přiznal však, že od konce pěvecké show nějaké ty "pletky" s opačným pohlavím byly. No prý nic vážně. "Jsem stále svobodný, neplánuji ani děti, ani se ženit," má jasno v otázce blízké budoucnosti.

Stejně jasnou má také představu o svém bydlení v Čechách. "Jdu si určitě koupit byt v Praze. Nebaví mě pořád cestovat. Mám už vyhlídnuté nějaké tři nemovitosti v centru. No přemýšlím i nad tím, že bych si zatím pronajal nějaký apartmán v penzionu," řekl zpěvák, který si opatřil i nové auto.


Zdroj:
(topky.sk)

Miro Šmajda rád nakupuje a rád se fotí!

28. října 2010 v 17:59 | Týna |  Novinky
Lucie a Barborka potkaly Mira Šmajdu při nákupech v Metropoli Zličín. Byl fajn a rád se s námi vyfotil.

                                                                                                               Čtenář


Zdroj:
(super.cz)

Miro Šmajda: Už se něco peče!

28. října 2010 v 12:09 | Týna |  Novinky
Miro Šmajda za necelé dva týdny vydává svou debutovou desku Čo sa týka lásky. Takřka výhradní autorské album předznamenal první singl Last Forever, který se v rádiovém éteru prosadil, přestože nedodržuje jazykové formáty domácích kapel. A nejen o tom jsme si se sympatickým blonďákem popovídali...
tynnaa.blog.cz
S Miro Šmajdou jsme se sešli nedaleko svatého Václava v sídle jeho vydavatelské firmy. Působil přátelsky a uvolněně - ostatně jako tradičně. Jediný povzdech budila přítomnost chipsů a miňonek na stole, které zrovna nezapadají do jeho každodenního jídelníčku. Řeč byla nejen o vzniku jeho debutové desky, ale i čím dál vzácnějším autorském přístupu, hudebních vzorech, strýčku Cimfem, Dublinu, "hodinářství" se značkou Axl Rose i nedávno zesnulém zpěváku Stevu Leem.

Druhou část rozhovoru nejen o frontách v obchoďácích, Simpsonech, vegetariánství, fotbalu, Vratných lahvích i nezralých melounech přineseme příští týden

1. ČÁST ROZHOVORU


Miro Šmajda hostem Rádia Relax - fotky

28. října 2010 v 11:09 | Týna |  Ostatní fotky
Hostem "odpoledního Relaxu" byl ve středu 27.10.2010 Miro Šmajda.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Plakát Mira Šmajdy a Rosemaid v novém Bravu!

27. října 2010 v 17:19 | Týna |  Novinky

Foto: Ondřej Nešpor (Andrew)


Miro Šmajda: Jdu za svým snem! (SCAN)

27. října 2010 v 14:29 | Týna |  Scans
TV Magazín, č. 44/2010

» SCAN NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU