Prosinec 2010

.::ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK::.

31. prosince 2010 v 21:49 | Týna |  OSTATNÍ
Všem přeji ten nejpříjemnější a hlavně nejšťastnější vstup do nového roku 2011. Ať ten Nový rok přinese jen to nejlepší - hodně štěstí, zdraví, lásky a mnoho úspěchů :-) Doufám, že se blogu bude dařit i v nadcházejícím roce 2011... :-)

Děkuji všem návštěvníkům... :-*

Miro Šmajda: V novém roce ho čeká další stěhování!

31. prosince 2010 v 13:09 | Týna |  Novinky
S odchodem starého a příchodem Nového roku přichází tradičně čas bilancování, dávání si předsevzetí. Pro některé z nás je to dokonce čas velkých změn a nvých začátků, ať už v soukromém nebo pracovním životě. Jedním z těch, které čekají zásadní změny je i Miro Šmajda.
A není to poprvé. Už v loňském roce, kdy se z neznámého kluka z košického sídliště stal stříbrný finalista Česko Slovenské Superstar a miláček všech žen, opustil své rodné město Košice a přestěhoval se kvůli slibně nastartované kariéře do Bratislavy. Rok se sešel s rokem a zpěvák opět balí kufry. Definitivně tak opouští svůj málo využívaný podnájem v Bratislavě a míří si to rovnou do české metropole Prahy, kde ho tak budete moci už od ledna potkávat. V Česku je o něj totiž mnohem větší zájem, má zde více koncertů a více příležitostí rozvíjet svou kariéru.

8. listopadu vyšlo Mirovi Šmajdovi debutové album "Čo sa týka lásky" - Je na něm 11 písniček. První singl a klip se jmenuje "Baby". Kromě jedné anglické a jedné české věcičky jsou všechny písně v češtině a album je po hudební a textové stránce Mirovým dílem. Najdete na něm rychlejší rockové skladby, ale i balady, no a hlavně - celý svět se nese ve znamení lásky.

»ROZHOVOR V CELÉM ČLÁNKU

Hvězdami košického Silvestra budou Šmajda a Čekovský!

31. prosince 2010 v 12:39 | Týna |  Novinky
Silvestrovský program i letos připravilo město Košice. Stane se tak navzdory tvrdým dopadům krize na městský rozpočet a ztrátě příjmů z podílových daní. Uskuteční se v historickém centru města na Hlavní ulici u sousoší Immaculata od 20.00 hod.. Hvězdami mají být Marián Čekovský a Miro Šmajda se svými kapelami.

Metropole východu i letos připravila program, kde si přijdou na své všechny věkové kategorie. "V moderováním programu vystoupí DJ Pepo, Midas, The Clear, DS Studio, Pavol Janák alias Michael Jackson, ale také Marián Čekovský and Band, nebo Miro Šmajda se skupinu Rosemaid," konstatovala mluvčí košického magistrátu Katarína Jantošovičová. Zábavný silvestrovský program na Hlavní ulici potrvá do 1.00 hod.. Náklady něj jsou 12 tisíc eur, z nichž část má uhradit sponzor.

Součástí silvestrovského programu bude i půlnoční ohňostroj. Jaké efekty bude mít, radnice neuvedla. Vedení městské samosprávy tvrdí, že do půlnočního ohňostroje letos neinvestovalo ani euro. Má být zdarma.

Otevřené i stánky

Zdá se, že stánky na Hlavní ulici jejich prodejci nezavřou i během silvestrovské noci. Radnice jejich provozovatelům dává možnost rozhodnout se, zda jejich otevřené nechají či nikoliv. Během něj však budou moci prodávat jen dosavadní sortiment alkoholických nápojů, tedy vařené víno a medovinu.


Zdroj:
(korzar.sme.sk)

Takto zářily pěvecké supertalenty v SuperSilvestru!

30. prosince 2010 v 19:19 | Týna |  OSTATNÍ
Vzpomínáte si ještě na silvestrovský program před rokem? Zářili v něm zpěváci Česko Slovenské SuperStar s různými známými zpěváky či skupinami ze Slovenska i Čech. Netradiční kombinace přinesly spoustu zajímavých duetů, které si rádi zcela jistě vyslechnete ještě i dnes. Například Miro Šmajda si zazpíval se skupinou Gladiator...
.::Ostatní finalisty si můžete poslechnout ZDE::.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hot or Not? 0.4

30. prosince 2010 v 12:59
Líbí se vám, jak Miro vypadá nebo se vám líbí fotka - hlasujte pro HOT. V opačném případě hlasujte pro NOT.
foto: mirosmajda.sk / Andrew@andrewsville.cz

Miro Šmajda: Na Silvestra chci políbit šarmantní dámu!

28. prosince 2010 v 15:29 | Týna |  Novinky
tynnaa.blog.cz
V poslední době najobletovanejší blonďák východu Miro Šmajda tráví svátky v rodných Košicích. Doma se vyvaluje, spí, debatuje s rodinou a užívá si klid, kterého měl v poslední době pramálo. Vytížený zpěvák totiž celý rok bez přestávky koncertoval nejen u nás, ale zejména v sousedních Čechách.

Na chvíli protrhl Miro Šmajda nit se showbyznysu a zahnízdí se doma ve svém pokojíčku, kde si před SuperStar zvykl trávit se svou kytarou nejvíc času.

Během roku rocker, přes Vánoce hospodyně


Vůně domova a nejkrásnější svátky v roce Mira ovlivňují opravdu velmi pozitivně. Až tak, že se v Košicích mladý zpěvák zdrží až do Nového roku a dlouho si bude pouze užívat.

"Jsem v Košicích a plánuji tady být až do 1. ledna," řekl nám ještě před Vánocemi blonďatý muzikant. Na Štědrý den se těšil už pořádně dlouho.

"Tyto Vánoce byly pro mě jiné. Mám za sebou rok plný změn a nových věcí, zkušeností, zážitků, příjemných i nepříjemných ... Těšil jsem se na odpočinek, čerpání nových sil a inspirace. Rodinka si mě teď užije také více než jindy, protože doma jsem málokdy. Jen jsem se vyvaloval, oddechoval a nic jiného," řekl nám s nadšením v hlase Miro.

Domů však přesto nepřišel jen na hotové. "Umím vařit, péct, všechno uklízím. Jsem hospodyňka v domácnosti. Stavím stromeček, zcela vážně se podílím na těchto pracích. Samozřejmě ne tak, že mamka leží na gauči a já dělám všechno, takto to nefunguje, ale pomáhám určitě," dodal se smíchem.

Miro Šmajda se stěhuje do Prahy!

28. prosince 2010 v 12:29 | Týna |  Novinky
tynnaa.blog.cz
Slovenský zpěvák Miro Šmajda definitivně opouští podnájem v Bratislavě a stěhuje se do Prahy. V Čechách má totiž mnohem víc koncertů a příležitostí rozvíjet svou kariéru. Finalistu Česko-Slovenské Superstar tak můžete už od ledna potkávat v centru Prahy.

Už v lednu se Miro Šmajda přestěhuje do Čech. V které části Prahy bude bydlet, zatím neprozradil. "Určitě asi možná to bude v centru," mlžil Miro před naší kamerou.

Nedostali jsme z něj ani to, jestli v pražském bytě bude bydlet sám. Rozhodně se do něj nestěhuje s dívkou, která je jeho partnerkou v dráždivém klipu. "Je to moje velmi dobrá kamarádka, modelka, ale nic s ní nemám," prozradil Šmajda.

K vztahovým záležitostem dodal jen tolik, že je volný, což u něj ovšem neznamená, že je sám. "Já jsem vždy volný, protože miluji svobodu. Myslím, že i ten nejpevnější vztah je vždy o lásce a láska je vždy o svobodě, a já jsem proto vždy svobodný. A jsem vždy zaláskovaný," vykroutil se z odpovědi Miro.

V Praze pokřtil své debutové album Čo sa týká lásky, pro které složil všechny texty i většinu muziky. Kmotrem CD byl zpěvák Peter Nagy.

Video ke shlédnutí »ODKAZ NA VIDEO


Zdroj:
(ocko.idnes.cz)

Vianočný Ranný Kiss s Mirem Šmajdou (24.12.2010)

26. prosince 2010 v 17:59 | Týna |  OSTATNÍ
Vánoční rozhovor s Mirem ke stažení na následujícím odkazu:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Štědrý den zpříjemnil posluchačům na rádiu Kiss Košice Miro Šmajda (24.12.2010)

Rok 2010 s Mirem Šmajdou!

26. prosince 2010 v 16:29 | Týna |  Novinky
tynnaa.blog.cz
-------------------------------------------------------------------------------------------
Kariéra mladého zpěváka Mira Šmajdy z Košic je v hudebním průmyslu rozjetá. Kdo si však myslí, že to všechno dostal na zlatém podnose rovnou pod nos, mýlí se.

V roce 2009 se zúčastnil pěvecké soutěže Česko-Slovenské Superstar, kde se umístil na skvělém 2. místě.

Miro to se svou kariérou a zpíváním myslel v tomto byznyse vážně, proto odpočinek a vyvalování se neměly šanci - tvrdá práce právě začala!

První velkou ochutnávkou živého pódiového vystoupení mimo pěvecké show nejen pro Mira, ale i pro ostatní finalisty ČSS byl koncert v O2 Aréně v Praze, který se konal 16. ledna 2010...

• Celý původní článek k přečtění na odkazu výše...Zdroj:
(mirosmajda.wgz.cz)

Miro Šmajda podpořil Vianočný koncert detskej onkológie (21.12.2010)

26. prosince 2010 v 14:19 | Týna |  OSTATNÍ
Celý záznam z koncertu lze shlédnout na následujícím odkazu:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tynnaa.blog.cz
Vánoční koncert dětské onkologie podpořili i známé hlasy. Sledujete záznam koncertu ze dne 21.12.2010 z Košic. V programu, jehož výtěžek byl věnován malým onkologickým pacientům se představily děti z dětské onkologie a hematologie, Katka Knechtová, Miro Šmajda, FS Železiarik, Mirko Holub, Janka Mazurová, klaunky občanského sdružení Zdravotní klaun - Stanka Pázmányová (sestřička Vydarená) a Lívia Keseličková . Cílem akce byla podpora projektu "dreň pre detskú onkologiu". Přejeme vám příjemnou zábavu.


Zdroj:
(metoo.sk)

Miro Šmajda v časopise Joy!

26. prosince 2010 v 11:39 | Týna |  Novinky
tynnaa.blog.cz
Z outsidera soutěže ČeskoSlovenská SuperStar se Miro Šmajda dokázal probojovat na druhé místo a získat si posluchače rockovou dravostí a bláznivostí účesů. Že jeho úspěch nebyla náhoda, dokazuje i poslech jeho debutové desky "Čo sa týka lásky". Nabízí poctivý rock po vzoru amerických Limp Bizkit a tak dobrý, až se chce říct, že Miro je lepší než Martin.

Z časopisu Joy


Zdroj:
(mirosmajda.wgz.cz)

Knechtová a Šmajda pomohli malým pacientům!

26. prosince 2010 v 10:49 | Týna |  Ostatní videa
Na koncertě pro dětskou onkologii pomohly malým pacientům i Knechtová a Šmajda, Vianočny koncert detskej onkologie, Košice (21.12.2010)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(kliknutím na obrázek se přesměrujete na video)

.::VESELÉ VÁNOCE::.

24. prosince 2010 v 13:19 | Týna |  OSTATNÍ
Tak, a je tu jeden z nejočekávanějších dnů v roce - Vánoce.
Přeji všem ty nejkrásnější Vánoce a krásné prožití těchto svátků. Spoustu zdraví, štěstí, dárků pod stromečkem a splněných přání... Užijte si dnešní den!

Veselé Vánoce... :-*

Miro Šmajda - Vianočny koncert detskej onkologie - Košice (21.12.2010)

23. prosince 2010 v 16:29 | Týna |  Videa z koncertů
Miro vystoupil v úterý, 21.12. 2010 v rámci charitativního projektu "Dreň pre detskú onkológiu" v Košicích.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Hallelujah


Šmajda křtil a Hard Rock Cafe se otřáslo v základech!

23. prosince 2010 v 11:29 | Týna |  Novinky
Rockový klub Hard Rock Cafe se 3. prosince otřásl v základech. Diváci zaplnili prostory v přízemí i v prvním patře do posledního místečka, a zaujali bojové pozice kvůli co nejlepšímu výhledu, až jsem měla strach, aby nepřepadli z balkónů. Všichni byli ve velkém očekávání nejen kvůli koncertu svého oblíbence, ale hlavně kvůli křtu jeho historicky prvního CD. Úderem půl deváté nastoupila kapela Rosemaid a fanynky spustily nehorázný nadšený ryk. Ano, tohle dokáže udělat s publikem jenom jeden zpěvák, showman, finalista Česko-Slovenské SuperStar, sympatický blonďák Miro Šmajda!

Miro, zjevně ve výborné náladě, okamžitě navázal s nažhaveným publikem kontakt a hned s prvním songem rozhýbal celý sál. Fanynky znaly všechny Mirovy hity a nadšeně zpívaly s ním, přestože jeho nové debutové CD Čo sa týka lásky je v prodeji teprve pár dní. Tak tomu se říká tah na branku! Miro nastavil publiku mikrofon a nadšeně volal: "Jste úžasní, o tomhle jsem vždycky snil!" Co se týká samotného CD, jeho recenzi si můžete přečíst v tomto článku.

Na tomto místě se musím zastavit u kapely a představit její členy jednotlivě. Do bicích se naplno opíral Jaro Žigo se svým typickým čírem, basou tvrdil muziku anglicky mluvící Tamás Belicza. Oblečený do své sukně byl zcela nepřehlédnutelný. V popředí si to rozdávali dva kytaristé, prvním z nich je Roman Birkuš a druhým Miro Bitomsky. Nutno dodat, že kapela úžasně šlape, a na všech je vidět, že hrají s neuvěřitelnou chutí a zápalem, který dovede strhnout diváky.

Po několika písních pozval Miro na pódium svého vzácného hosta. CD Čo sa týka lásky přišel pokřtít osobně slovenský zpěvák, žijící trvale v Praze, Peter Nagy. Miro poděkoval za spolupráci při realizaci CD také Milanu Cimfemu z vydavatelství Sony. Peter Nagy popřál CD hodně úspěchů a štěstí do života a za všeobecného jásotu celé kapely i přihlížejících fanynek pokřtil CD hojným proudem šampaňského.