Březen 2011

Česko ještě nepřestalo hledat SuperStar!

31. března 2011 v 17:59 | Týna |  Novinky
Už je téměř pravidlem, že každoročně hledáme nejlepšího zpěváka v zemi. V posledních dvou letech také společně se Slovenskem. Jaké byly předchozí ročníky a jaké zajímavosti přináší v této reality show rok 2011?
Tato pěvecká soutěž vznikla na základě britského televizního formátu Pop Idol. Stejně jako u nás je oblíbená po celém světě a skoro v každém státě najdeme vlastní verzi pěvecké reality show. Základní myšlenkou je, že před očima diváků a díky jejich hlasům vzniká z neznámého zpěváka hvězda hudebního nebe. Některé jste již vybrali, tak se na to pojďte spolu s Kafe.cz podívat.

Mění život od základů

Znáte dobře ta jména? Vzpomenete si na jejich úspěchy? Aneta Langerová, Vlastimil Horváth, Zbyněk Drda a Martin Chodúr. To jsou jména vítězů všech ročníků, které již proběhly. Někdo jim říká rychlokvašky a odsuzuje jejich cestu k vrcholu, někdo obdivuje, že i někdy ještě nezletilé děti dokážou jít za svým snem. Jak jste na tom vy? A myslíte si, že všichni chytili svoji příležitost za pačesy?
» VÍCE V CELÉM ČLÁNKU


Rytmus: Opřel se do Šmajdy, Chodúra a dalších! Prý jim všem "jebe"!

31. března 2011 v 14:59 | Týna |  Novinky
V současnosti nejznámější slovenský vývozní artikl, rapper Rytmus (33) měl potřebu ukázat kromě porotcování výkonů snaživých zpěváčků v Česko Slovenské SuperStar také něco ze své autorské dílny. Můžeme se tak potěšit jeho nápaditým poučením o tom, komu všemu podle něho "jebe".

Ve svém novém videoklipu s názvem Jebe se dozvíme, komu všemu to "jebe" a také to, že je prý Rytmus králem popu a fenoménem. Pokud by šlo jen o vysoce sebeironickou hříčku, bylo by vše v pořádku, ale díky tomu, jak bere pan Vrbovský sám sebe smrtelně vážně, je jeho nový klip povýšen na brilantní komediální výstup.

Rapper nám dále naléhavě prozrazuje, že si myslí, že to "jebe" například Mázikové, Chodúrovi, slovenské zlaté Slavici Smatanové, finalistovi SuperStar Šmajdovi a mnoha dalším. Text však bohužel není úplně propracovaný, za monotónní melodické linky se prostě jen dozvídáme to, že jim "jebe".

Avšak i díky tomuto počinu si můžeme být jisti, že žijeme v nanejvýš zajímavé době, která za tyto pohnuté duševní výdobytky jejich autorům platí doslova zlatem.

»VIDEOKLIP V CELÉM ČLÁNKU


Plakát Mira Šmajdy v novém Bravu!

30. března 2011 v 17:09 | Týna |  Novinky
V aktuálním čísle časopisu BRAVO (31.3.2011) najdete plakát Mira Šmajdy!

Votvírák 2011: Rozhovor s Mirem Šmajdou!

30. března 2011 v 15:19 | Týna |  Rozhovory
Co si představíte, když se řekne Votvírák 2011?
Predstavujeme si super zabavu, paprsky slnecnych lucov svietiace na kopec skvelych ludi, krasnych bab a lejuce sa litre piva! :-D

Máte rádi letní hudební festivaly a jak se na letní hraní Vaše kapela připravuje?
Letne festivaly mame velmi radi, a pripravujeme sa na nich pripravou noveho programu, a pivom zapijame pilulky beta carotenu, aby nas nespalilo slniecko :-D.

Co budete na Votvíráku hrát? Máte nějaké speciální překvapení?
Na Votviraku tento rok predstavime věci z novopripravovaneho albumu, ktory bude omnoho tvrdsi a charakterovo uplne iny jako bol debutovy (kusok kompromisny) album.

Jaké novinky chystá Vaše kapela na novou letní festivalovou sezónu?
Před letom chystame vypustit novy singel, jako predzvest albumu, novy videoklip, a hlavne vyrukujeme v uplne novej zostave kapely, a kompletne novou tvarou, ktora omnoho viac odrazi to, aki sme…

Co byste rádi vzkázali svým fanouškům, kteří za Vámi letos pojedou na Votvírák?
Moc sa na vsetkych tesime, na kopec piva, rockerov a krasnych ceskoslovenskych bab v plavkach :-D a hlavne na to, ze budeme znova sucastou otvorenia novej festivalovej sezony !

Rozhovor vznikl ve spolupráci s produkcí festivalu Votvírák - více na www.votvirak.cz

Zdroj:
Autor fotky: andrew@andrewsville.cz
(mirosmajda.wgz.cz)

Miro Šmajda: "Chcel som zbaliť babu, no kľúče od auta mala Chihuahua" - (29.3.2011)

29. března 2011 v 19:19 | Týna |  ROSEMAID BLOG
Nedávno som bol súčasťou vtipnej nočnej debaty s partiou fajn ľudí ….o balení, vzťahoch a problémoch s nezáväzným zoznamovaním sa. Prišiel som na pár zaujímavých postrehov, …samozrejme, možno sa mýlim … alebo… !? :)

Veľmi zvláštny mi príde paradox, že 99% z nás si vie pri prvom stretnutí predstaviť možný a nemožný scenár, ktorý by napísal s tou-ktorou osobou - teda základ chuti do nadviazania vzťahu a dobrodružného spoznávania sa má každý, keďže fantázia pracuje na základe pudovej príťažlivosti. Napriek tomu iba drvivá menšina prizná, že tomu skutočne tak je, ale radšej predvádza oscarové moralistické výkony :) To ale je možno skôr prejavom neuvoľnenosti a maskovania problému nadviazať slobodný (často možno) perspektívny kontakt s osobou opačného pohlavia… a to je možno tak trocha škoda, keď sú si proste 2 ľudia navzájom sympatickí, a stroskotá to len na takejto blbine :)

Niekedy síce zdanie môže klamať, no podľa mňa hlavný zmysel ľudskej príťažlivosti tkvie v túžbe po poznaní a šteklivom pokušení nazrieť do neznáma, a často je to aj pri osobách, kde podľa okolností vieme usúdiť, že možno riskujeme…

Ale povedzme si pravdu … že je na tom riskantnom pokušení niečo sexi? :) … tak načo riešime zábrany…

Možno Vám to príde divné, ale mne naopak celkom milé … že napr. psíky sú ďaleko pred nami, čo sa týka uvoľnenia. No nie je to krásne, že ani absurdný sci-fi scenár nie je prekážkou pre psíka Chihuahui, keď zbadá fenku Bernardína vo svojich dňoch … - … vyplazí jazyk, vycerí zúbky a zavelí "útok" s takou sebadôverou, akokeby mal kľúče od požiarneho auta s rebríkom…? :)

Je to zvláštne, ale keby si možno ľudia vedeli častejšie predstaviť imaginárny "stairway to heaven", nevznikali by problémy týkajúce sa zábran v nadväzovaní vzťahov.

Viem, znie to možno zvrátene, ale niekedy možno stačí málo … napr. si predstaviť ako vzor - malého chlpatého a ušatého bujačika s vyplazeným jazykom … pretože ten musí mať asi sakra dobrý know-how, keď si tak verí … :)

Just … take it easy … :)

…alebo sa mýlim? :)

Zdroj:
(mirosmajda.sk)

Všechno nejlepší, Miro!

29. března 2011 v 17:19 | Týna |  OSTATNÍ
Tímto článkem bych chtěla Mirovi popřát k jeho dnešnímu svátku - Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky i v osobním životě... A samozřejmě mnoho úspěchů a zážitků s kapelou :-)
Děkujeme za vše...
Máme Tě rádi...♥

Nový kytarista v kapele Mira Šmajdy!

29. března 2011 v 15:39 | Týna |  OSTATNÍ
...z kapely Rosemaid odešli po vzájemné dohodě oba dva kytaristi Roman Birkuš a Miro Bitomsky.

Byl tedy vyhlášen konkurz, který se uskutečnil v neděli, 20.3.2011. Novým kytaristou v kapele Mira Šmajdy se po několika společných kapelových zkouškách stal definitivně favorit Adam Noska. Mladý talent, který do kapely skvěle zapadnul, je dokonce i celkovým vítězem posledního ročníku československé kytariády 2010.

Adamovi samozřejmě gratuluji a přeji hodně štěstí v nadcházející nové sezoně 2011!


Zdroj:
Oficiální fanclub: http://mirosmajda.wgz.cz
Oficiální web Mira Šmajdy: http://mirosmajda.sk

Anketa: Který host se Vám nejvíce líbil v Adela show?

29. března 2011 v 14:49 | Týna |  OSTATNÍ

Zábavná talkshow Adely Banášové, již v mladém věku moderátorské legendy slovenské rádiového i televizního světa nabírá na obrátkách! Když Adela s novou show začínala, často jsme z ní cítili nervozitu a stres, jakoby nový formát vyvolával v zkušené moderátorce vážné obavy, jestli to vyjde i tentokrát. Vyšlo! Polemik sice proběhlo víc než dost, ale Adela show je dnes stálou součástí nočního vysílání televize Markíza.

Dokonce i Adela a její glosátoři působí čím dál tím přirozeněji a uvolněněji. Adela se ve svém vlastním prostoru a čase začíná cítit jako ryba ve vodě a dává to patřičně najevo. Hosté, kteří se v Adela show ocitnou, dostanou pořádnou dávku odvážných otázek, dostane se jim i lechtivého humoru, škodolibého sarkasmu či krutého cynismu. Právě díky odvaze však máme Adelu stále rádi a těšíme se na každý další díl. Který host se vám od začátku jarní vysílací sezóny nejvíc líbil?

PRO MIRA HLASUJTE V PŘILOŽENÉ ANKETĚ NA ODKAZU VÝŠE!

Zdroj:
(markiza.sk)

Foto: Miro Šmajda hostem Rádia MAX (18.3.2011)

28. března 2011 v 15:29 | Týna |  Ostatní fotky
Hostem Rádia MAX byl v pátek, 18.3.2011 Miro Šmajda.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdroj:
(facebook.com)

Miro hostem Rádia ZET (10.3.2011) - fotky

26. března 2011 v 19:09 | Týna |  Ostatní fotky
Hostem Rádia ZET byl v pátek 10.3.2011 Miro Šmajda.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
imagebam.com imagebam.com...

Zdroj:
(mirosmajda.wgz.cz)

Rozhovor s Mirem pro server fajnslecny.cz!

26. března 2011 v 16:29 | Týna |  Rozhovory
1.Co máš na své práci nejraději?
Na svojej praci mam najradsej to prelinanie a vymienanie mnozstva roznych energii, ktore su sucastou vsetkych cinnosti, tykajucich sa mojho zamestnania a takisto mojho hobby.

2.Poznávají tě lidé na ulicích?
Ano, 99% ano, kedze je velmi tazke skryt moje vlasy :) ale ... ciapka, kapucna a brile su skvelym riesenim, ak chcem byt aspon trosku inkognito :)

3.Skládáš teď nějakou novou skladbu?
Skladam ich momentalne velmi vela :)

4.Vadí ti že jsi v superstar nebyl první?
Minule som tak rozmyslal, ze preco sa ma kazdy pyta na miesto c.1 , a nie napr... " nemrzi ta, ze si neskoncil 4-ty? " :) ... umiestnenie je iba statistika, ktora odzrkadluje nejaky stav v danom obdobi, no nemusi platit v buducnosti, preto absolutne umiestnenie neriesim, podstatna je praca potom - a ja som v aktualnom obdobi velmi spokojny ;)

5.Co plánuješ na příští měsíce?
Na najblizsie mesiace planujem ... pracovat na novej doske, pripravit vyborny program na nasledujucu sezonu, rozdavat radost fanusikom a uzivat si rock n roll so skvelymi chalanmi z mojej kapely.

6.Přemýšlíš o tom že by si nechal kapely a vydal se na solovou dráhu?
Ani nahodou ... v aktualnej zostave kapely je podla mna skvely priatelsky, tymovy, muzikantsky a profesionalny duch, takze nemam vobec dovod posobit solovo ... a hlavne ked vsetko funguje uplne skvelo ;)

Dakujem krasne, s pozdravom MS ;)
Rozhovor vznikl ve spolupráci se serverem fajnslecny.cz

Zdroj:
(mirosmajda.wgz.cz)

Šmajda odhalil Banášovou - roztrhal jí tričko na hadry!

24. března 2011 v 19:40 | Týna |  Novinky
Adela Banášová si do své noční show pozvala tentokrát jako hosta zpěváka známého především z minulého ročníku Superstar - Mira Šmajdu. A nad tím co se stalo během noční show zůstává rozum stát.

Zpěvák Miro Šmajda se postaral o pořádný rozruch. Nic netušící moderátorku Adelu Banášovou, která s ním řádila odvázaná na pódiu, nečekaně svlékl. A to tím způsobem, že její tričko roztrhal na hadry.

"Byl to rockersko-superstarovský výstřel. Nějak jsem to neprožívala," stručně konstatovala pro média Adela. Jak však diváci sami mohli vidět, nebylo jí v té chvíli všechno jedno. Poté, co jí Šmajda roztrhl tričko na dva kusy, vykoukla jí tygrovaná podprsenka, kterou si rychle zakrývala, aby nebylo nic vidět.

Zdroj:
(nejvicinfo.cz)


Ondřej Ruml pár slovy o Mirovi!

24. března 2011 v 14:59 | Týna |  OSTATNÍ

Zpěvák Ondřej Ruml hostem pořadu Neon na vlnách Českého rozhlasu, v rámci rozhovoru se zmínil i o Mirovi, a to velice pochvalnými slovy!

Více na odkazu výše, v čase 2:00...


Zdroj:
(mirosmajda.wgz.cz)

Šmajdu pronásledovala polonahá fanynka!

23. března 2011 v 14:29 | Týna |  Novinky
Bývalý superstarista Miroslav Šmajda se před časem opět zviditelnil, když nečekaně triumfoval během vyhlašování ocenění Žebřík v Plzni.

Kromě tří sošek za Nejlepší album (Čo sa týka lásky), Nejlepší skladbu (Last forever) a Objev roku si odnesl i netradiční zážitek. Před kulturním domem na něho čekala fanynka, která mu chtěla věnovat své nahé tělo, a tak se před zpěvákem začala vyslékat. "V životě jsme nic podobného nezažil, myslel jsem, že se chce se mnou jen vyfotit a najednou jsem se díval na její odhalené prsa," popsal událost příjemně šokovaný Šmajda.

Zpěvák po nečekaném striptýze radši vzal nohy na ramena. Pro slečnu to však nebyl konec. Polonahá, jen v kalhotkách, za ním běžela až do rockového klubu, kde ji však ochranka pustila dovnitř až ve chvíli, kdy se opět oblékla. Zda se k zpěvákovi ještě odvážila přiblížit, jsme se však už nedozvěděli.

Z časopisu Slovenka
(zdroj: nikys20.blog.cz)


Rozhovor s Mirem Šmajdou - Radio MAX (18.3.2011)

22. března 2011 v 15:39 | Týna |  OSTATNÍ
Rozhovor s Mirem Šmajdou na slovenském radiu MAX, ze dne 18.3.2011...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------