Červenec 2011

Miro Šmajda: Summer days... :) - (29.7.2011)

29. července 2011 v 19:39 | Týna |  ROSEMAID BLOG
…alebo ani nie? :)

Po pohodovej dovolenke som sa vrátil plný energie, skvelých dojmov, a po júlových koncertoch sa naplno venujem tomu, čo ma okrem ženskej krásy priťahuje asi najviac - muzike :)

…a ako tak pozeram von z okna - na oblohe znova prebieha boj slnečných lúčov so svetlosivými oblakmi, takže ja mám len ďalší dobrý dôvod pokrčiť ramenami, kývnuť rukou, zobrať si gitaru do klína a ďalej pracovať…

Okrem toho pripravujeme kopec ďalších vecí, ktoré uzrú svetlo sveta v posledných 8-smich 24-tinách roku 2011 a v roku 2012.... :)

…samozrejme, vidíme sa čoskoro … viac na hlavnej stránke :)

MS

Zdroj:
(mirosmajda.sk)

Tyhle slavné hezounky chceme mít doma!

28. července 2011 v 18:49 | Týna |  Novinky
Jak se ti minulý týden líbili bruneti? Připravili jsme pro tebe další várku hezounků, tentokrát blonďáků a světlovlasých celebrit.
Vzhledem k množství krásných blonďáků a světlovlasých celebrit byl výběr opravdu těžký, ale nakonec se nám podařilo vybrat deset nejhezčích celebrit. Který se líbí tobě?Zdroj:
(krasna.cz)

Miro Šmajda: Módní policie #1

27. července 2011 v 18:49 | Týna |  Módní policie
V rámci Cibula festu, který proběhl 15.7. 2011 ve slovenském Holíči, vystoupil zpěvák Miro Šmajda… JAKO URVANÝ ZE ŘETĚZU!

Ne nadarmo pro všechny svatý a všemi uznávaný Kazma Kazmitch v jedné ze svých drbnutých relací One Man Show hovoril, že Miroslav Šmajda "vyzerá ako čistý žobrák". Pravdu měl ten chlapec… A za to ho uznávám!

Ale přejděme k jádru věci. Najděme, kde se stal ERROR…

Vypadá to, že tentokrát nebude problém v tom, že by snad Miro dostal do šatny příliš malé zrcadlo (v takovém případě by totiž s největší pravděpodobností sbalil svou kosmetickou taštičku, hodil kytaru na ramena a pokračoval dál v krasojízdě po zemi česko-slovenské), nýbrž ve štvané zvěři, která tento koncert navštívila.

Z trička, které mělo původně délku až po zpěvákova mužná kolena zbyl po náletu náruživých fanynek pouze kousek čehosi, co si při zavření obou očí a úst (ono těch pár centimetrů odhalené kůže dělá své i s takovým drsňákem jako jsem já :-D ) dovolím dále nazývat "letní tílko". Dovolím si zde také použít slova našich babiček, které by tento model z dílny "Urvi_Co_Se_Da" nazvaly jako hulvátský, nezapošitý, o náchylnosti na nastydnutí vaječníků ani nemluvě! … OK, pardon… Miro Šmajda se vlastně mění na ženu pouze v noci :)

Je čas aby si na své přišli i dolňáci. Kožený pásek je v pořádku, ale Miro… nečteš Top dívku abys věděl, že bokovky už dávno nejsou v kurzu? Kromě toho, slovo "PÁ-SEK" se tak jmenuje proto, aby se nacházel v PA-SE a ne na ….. no to je jedno, pojďme dál :-)

Čo by som vypichol, je v každém případě materiál kalhot. Ne že bych někdy měla příležitost si je omakat, ale tmavá džínovina vždy byla, je a zůstane KŮŮŮL. Takže - palec nahoru! ;-)

Celý outfit působí letním (ano, byl červenec), vzdušným dojmem a celkovému sladění do černé barvy, včetně doplňků, můžeme v případě tohoto nenahraditelného rockera jedině zatleskat.

A na závěr je tu jedna žádost na vás, to nezkrotné zverstvo, které teď spí s kusy výše popisovaného tílka pod polštářem: zaměřte se na příštích akcích na focení celé postavy a ne jen té blonďaté kebule, ačkoli je krásná a vždy pečlivě načesaná. Nemám pak z čeho vybírat fotografie, které lze "svlékat", hodnotit a drbat. Předem děkuji.

Nyní sundávám Mirovi zatykačská pouta a jdu o dům dál. Ale zase se vrátím a to už… ČOSKORO! ;-D

Outfit hodnotila stylistka Domi
Zdroj:
(mirosmajda.sk/fanklub)

Miro Šmajda: V srpnu bude nový videoklip!

26. července 2011 v 17:49 | Týna |  Rozhovory
Stříbrný finalista prvního ročníku Česko Slovenské SuperStar, Miro Šmajda, je v jednom kole. Přesto si našel čas a poskytl nám exkluzivní rozhovor!

BRAVO: Ahoj Miro! Před několika týdny skončila 2.série Česko Slovenské SuperStar. Jaké to bylo, vrátit se na místo činu, případně i jen v televizi sledovat nové talenty? Zaujal tě někdo z finálové 12ky nějak víc než ostatní? Komu jsi držel palce?
MIRO:
"Nazdar Bravíčko :-) Naše poslední účinkování? Byla to příjemná vzpomínka a nová cenná zkušenost na novém místě činu. Účinkoval jsem tam jako host se svojí vlastní tvorbou. To jsem vždycky chtěl. Představili jsme tam náš nový singl "Loneliness", na který v srpnu uvedeme nový videoklip! Favorita jsem neměl, držel jsem palce všem. Ještě víc jim ale palce držím teď. SuperStar je totiž z velké části fiktivní záležitost, realita je už tvrdší."

BRAVO: Je podle tvého názoru umístění v této show důležité? Když porovnám např. současnou popularitu vítěze Martina Chodúra s tou tvou, nebo Benovou, tak jste na tom nejspíše lépe :) Souhlasíš?
MIRO:
"Já skutečně neřeším, kdo na tom jak je. Je to totiž každého vlastní životní cesta a je velmi těžké objektivně zhodnotit, kdo je úspěšnější a kdo méně. Je to redaltivní. Já si buduji postupně mojí cestu podle sebe a svým kolegům držím palce, ať už jsou jakkoliv mediálně populární. Základ je, aby byl člověk šťastný, protože to, že je někdo méně a někdo více medializovaný ještě nemusí nic znamenat."

BRAVO: Ke které své písní z prvního alba máš nejbližší vztah a proč? Je naopak některá, která ti už doslova "leze krkem"?
MIRO:
"Nejradši mám asi "Kvapky" a "Last Forever". Nejvíc mi leze krkem "Baby" (dělám si srandu) :)"

BRAVO: Jsi už dost dlouho terčem nevybíravých útoků bulvárních pisálků. Jak to zvládáš? Kdybys měl kouzelný proutek a mohl jím bulvár zrušit, udělal bys to? Nebo si uvědomuješ, že tím, že o tobě píšou (ať už jakkoliv), ti vlastně dělají zadarmo promo?
MIRO:
"Ano, asi se do mého účesu dobře trefuje :) Já mám ale bulvár rád. Nedávno vyšel článek o tom, že jsem transvestita jen proto, že nejsem konzervativní a s mojí kapelou si malujeme oči a dáváme si make up na vystoupení. Dokonce volali Šmajdově manke, aby se k tomu vyjádřila. Tohle mě úplně zabilo a vybuchl jsem smíchy. Na čem bysme se jinak bavili, pokud ne na takovýchto ptákovinách? Bulvár mě baví a je mi jedno, co o mně píšou. Život stojí na jiných věcech. Hlavně ale, ať mi tam dají dobrou fotku :)"
»POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU


Šmajda ve stresu: Kvůli havárii téměř zmeškal festival!

25. července 2011 v 18:39 | Týna |  Novinky
Jen málo chybělo a jedna z hvězd prvního festivalového dne na Cibula Feste v Holíči by chyběla. Důvodem byly havárie na dálnici D1 a nestíhající Miro Šmajda.

"Z Prahy jsme vyrazili pro jistotu o tři hodiny dříve, abychom nemuseli spěchat, a téměř jsme to nestihli," povzdechl si zpěvák. "Nevím, co se dnes (v pátek, 15.7.2011) v Česku dělo, ale na dálnici to byla samá havárie." Vystoupení nakonec, sice ve stresu, stihl včas a byl rád. Nerad má zpoždění.

Zdroj:
Foto: Terezkaaa
(zivot.lesk.cas.sk)

Nový fanclub Mira Šmajdy & Rosemaid!

25. července 2011 v 12:09 | Týna |  Novinky
(kliknutín na obrázek se přesměrujete na oficiální Fanclub)

Včera byl spuštěn nový web oficiálního Fanclubu Mira Šmajdy, který se stává právoplatnou součástí oficiálních stránek. Nahlédněte a přečtěte si veškeré informace. Zejména doporučuji novou rubriku ANTIBULVÁR/HAVE FUN, jejíž cílem je uvádět některé věci "na pravého Míru" :-)

Šmajda pobláznil fanynky na koupališti v Nivnici!

23. července 2011 v 14:39 | Týna |  Novinky
Poslední úpravy svého trendy vzhledu s dominantní bujnou kšticí dolaďoval 22letý Miro Šmajda v sobotu na nivnickém koupališti ve své improvizované šatně. Tu mu tam organizátoři vytvořili ze stavební buňky jen několik metrů za hlavním pódiem Kupkofestu.

Deset minut před začátkem svého koncertního vystoupení, mezitím co k němu zvenčí doléhaly afektované výkřiky jeho nedočkavých fanynek, odpovídal "v klídku a v pohodičce" na otázky Slováckého deníku. Byl sice příjemný a vstřícný, ale rozpačitě překvapený ve chvíli, kdy musel přiznat, že o nivnickém rodišti Jana Amose Komenského vůbec netuší.

Středa VIP akce v Praze, čtvrtek natáčení v televizi Óčko, pátek Cibulafest v Holíči, sobota Kupkofest v Nivnici. To je docela pořádná prázdninová porce akcí na jeden zátah, nemyslíte? Tak to máte každý týden?
Ale ani ne. Vloni to bylo horší. Letos jsme si to tak úmyslně naplánovali. Týden jedeme čtyři dny v kuse, ale další týden máme pauzu, a tak to střídáme. Je to pro nás ideální rytmus, kdy stihneme fungovat i jako normální lidé, vyřídit si běžné věci, věnovat se rodinám, nebo třeba vyrazit na krátkou dovolenou.
»POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU


Hvězdy pomáhaly psům: Šmajda slintal!

22. července 2011 v 17:59 | Týna |  Scans
Z časopisu SuperSpy

» SCAN NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

Miro Šmajda: Kritici se soustřeďují více na moje vlasy, než na hudbu, kterou hraji!

22. července 2011 v 14:00 | Týna |  Rozhovory
Miro Šmajda se nedávno vrátil z dovolené a ihned se pustil zase do práce. Redakce Topzine.cz ho zastihla na zvukové zkoušce před soukromým večírkem v Praze. Miro poskytl redakci Topzine.cz exkluzivní rozhovor ve velmi přátelské atmosféře a prozradil nejen zajímavosti o své tvorbě, ale také o tom, co na tomto světě miluje ze všeho nejvíce.
Nedávno jsi vydal svoje debutové album Čo sa týká lásky. Je tedy hlavně o lásce…
Fakt, jo? (smích) Jo, asi jo.

Je láska hlavním tématem Tvého života?
Ano. V podstatě je to téma mého života. Týká se každé jeho sekundy. Myslím si, že všechno okolo nás se týká hlavně lásky. Všechny vztahy, přátelství, rodina a vlastně i hudba. Toto všechno je láska. Věnujeme se něčemu proto, že to milujeme, ne proto, že nás do toho někdo nutí. Takže i název desky Čo sa týká lásky vyplývá nejen z nějakého vztahu muže k ženě, ale z všeobecné lásky, která je všude okolo nás.

Kritici čekali na Tvou první desku jako na trní a těšili se, že si na ní smlsnou…
Určitě a také si smlsli. (smích)

Ale ty si jim vytřel zrak, když jsi získal celkem tři ocenění v Žebříku 2010, což byl docela úspěch…
Já jsem vůbec nečekal, že budou tři. V koutku duše jsem doufal a říkal jsem si: ježiš, to by bylo takové příjemné získat aspoň jednu. No a nakonec to vyšlo. Ale vážně jsem to nečekal hlavně proto, že se do toho alba pustilo skutečně hodně kritiků a kritizovali všechno možné. Nejlepší je, že kromě hudby kritizovali nejvíc moje vlasy a takové kraviny. Lidé to odbývají a najdou si různé důvody pro kritiku.

Jaká je nejoblíbenější skladba z Tvého alba?
Nejoblíbenější? Asi ta první - Kvapky.
»POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Miro Šmajda: Hvězda Ranního mejdanu!

21. července 2011 v 19:09 | Týna |  OSTATNÍ
Ranní mejdan na Fajn radiu s Kazmou a Brunem, kteří se spojili s posluchačkou Viky a Mirem Šmajdou.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdroj:
(youtube.com)

Miro Šmajda: "Votvírák stál za p....!"

21. července 2011 v 16:39 | Týna |  Ostatní videa
Jaké měl Miro Šmajda pocity z letošního festivalu Votvírák 2011? Odpověď najdete ve videu... :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(kliknutím na obrázek se přesměrujete na video)

Zdroj:
(vidyoara.com)

Šmajda rozvášnil Nivničanky!

21. července 2011 v 13:09 | Týna |  Novinky
Další nivnický Kupkofest je už minulostí. Účastníci a snad i pořadatelé jsou spokojení. Počasí totiž vyšlo na jedničku. Hudební program zajistil mix regionálních stálic a několik pozvaných hostů. Když se po 18. hodině začal linout Nivnicí dívčí jekot a pískot, bylo o aktuálním účinkujícím jasno. Na pódiu se představila blonďatá stár z nedalekého Slovenska Miro Šmajda. Pro Nivničany připravil mix vlastní i převzaté muziky. Během vystoupení nezapomněl vzkázat Nivničanům pozdravy od jeho "legendární" mamky. Kdo si chtěl od muziky odpočinout, mohl se zúčastnit turnaje v páce nebo vodním fotbálku. A řež to byla nelítostná! Ceny totiž rozhodně nebyly symbolické.

Zdroj:
Foto: Jane
(idobryden.cz)

Na nivnickém Kupkofestu vystoupil i Miro Šmajda!

20. července 2011 v 17:49 | Týna |  Novinky
Na 1500 lidí přilákal v sobotu do areálu koupaliště v Nivnici druhý ročník multižánrového festivalu Kupkofest. Pod dvěma pódii si tak návštěvníci mohli vychutnat tóny zcela odlišných hudebních stylů a zaměření.

Příznivci popu a rocku si podupávali do rytmu při vystoupeních kapel Praetorian, Airfare či Mira Šmajdy. Na opačné straně areálu na druhém pódiu vystoupily mimo jiné JazzZubs či folklorní Nivnička.

"Je to pro děcka moc dobrá kombinace. Pořádají se tu různé hry a soutěže, hned u brady mají bazén, opravdu ideální. Asi bych sem s nimi ani nešel, kdyby se nemohly vyblbnout," řekl vedoucí Nivničky Vlastimil Ondra. A přesně o takové zaměření festivalu usiluje jeho hlavní organizátor Tomáš Vitásek.

"Snažíme se vytvořit rodinný multižánrový festival plný soutěží, sportovních aktivit a hudby," naznačuje Vitásek a dodává, že by do budoucna chtěli festival rozšířit na tři pódia a přilákat tam co nejvíc kapel ze Slovenska.

"Nivnice leží na moravsko-slovenském pomezí, tak proč toho nevyužít. Příští ročník by měly být tahouny Kupkofestu Horkýže slýže s Mňágou a Žďorp," přibližuje Vitásek své plány. Tím, kdo pro fungování této akce letos učinil hodně, byla podle Vitáska Nivnice.

"Propůjčila nám areál, stany i pódium, investovala do reklamy a hlavně nám dala k dispozici do pořadatelské služby pětadvacet spolehlivých dobrovolných hasičů," vysekl Vitásek poklonu vstřícnosti starostky Vladimíry Kaislerové.

Ta v pondělí hodnotila festival pozitivně. "To víte, že Nivničané vesměs nebyli nadšení z toho, že tam do rána vyhrávala muzika, ale důležité je, že se nikomu nic nestalo, nic se nerozbilo, protože to lidi zajímá nejvíc, když už jsme si objednali takové exkluzivní počasí," poznamenala starostka.

Zdroj:
Foto: Jane
(slovacky.denik.cz)

Video: Rozhovor s Mirem Šmajdou z Votvíráku 2011

20. července 2011 v 15:19 | Týna |  Ostatní videa
Óčkofest tentokrát zavítal na festival Votvírák v Milovících! Pro TV Óčko vyzpovídal Pan Radu i Mira Šmajdu..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(kliknutím na obrázek se přesměrujete na video)

Zdroj:
(ocko.stream.cz)