Říjen 2011

Videa: Miro Šmajda - Liberec - GoodBye Tour (29.10.2011) #3

31. října 2011 v 18:50 | Týna |  Videa z koncertů
Rolling In The Deep (Adele) a Trosky (autorská píseň)Miro Šmajda představuje klip k "Loneliness!"

30. října 2011 v 17:20 | Týna |  Novinky
Účastník Československé SuperStar, který skončil na druhém místě. To je Miro Šmajda, zpěvák, který má díky Rytmusovi nejpopulárnější mamku. Šmajda si pro nás připravil novou a velmi ráznou novinku, kterou připravil u příležitosti svého turné, které v těchto dnech startuje.

Novinku už na jeho debutu "Čo se týka lásky" budete hledat marně. Rázná záležitost s názvem "Loneliness" se totiž zatím nikde neobjevila. Na světě je zatím jenon videoklip k této nové věci. Ten je dost skandální a takové bylo i jeho natáčení, které probíhalo na Slovensku. Při jeho vzniku se vypilo 50 litrů tvrdého alkoholu, klip se točil 3 dny a také během natáčení na Šmajdu přišla policie za rušení nočního klidu. A jaký je výsledek? To posuďte vy a podívejte se na klip, kde Miro Šmajda i se svou kapelou Rosemaid řádí.

Videoklip ke shlédnutí ZDE
(Zdroj: nejhudba.cz)

Foto: Miro Šmajda a soutěžící Minimiss (15.10.2011)

30. října 2011 v 15:10 | Týna |  Ostatní fotky
V rámci programu soutěže MINI MISS 2011, bylo i splečné fotografování finalistek s Mirem :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hot or Not? 0.11

30. října 2011 v 14:30
Líbí se vám, jak Miro vypadá nebo se vám líbí fotka - hlasujte pro HOT. V opačném případě hlasujte pro NOT.
© foto: Filip Jakeš / Obecní slavnosti, Kozlovice (10.9.2011)

Foto: Miro Šmajda - Videoklip Loneliness

29. října 2011 v 13:10 | Týna |  Ostatní fotky
Screenshots z nového videoklipu Mira Šmajdy, k aktuálnímu singlu Loneliness :-)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

VIP Mixxxer: Miro Šmajda vybírá klipy!

29. října 2011 v 12:10 | Týna |  Ostatní videa
Rocker Miro Šmajda namixoval playlist jen pro Vás! Odvysíláno na TV Óčko, 23.10.2011
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(kliknutím na obrázek se přesměrujete na video)

HelpMusic: Rozhovor s Mirem Šmajdou! (SCAN)

28. října 2011 v 15:49 | Týna |  Scans
Z magazínu HelpMusic (Říjen 2011)

» SCAN NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

Rocker Miro Šmajda se zase odvázal: Lesby a drogy v novém videoklipu!

28. října 2011 v 13:40 | Týna |  Novinky
Slovenský zpěvák nám opět dal "pořádné ponaučení" o tom, jak má vypadat správný rocker! Miroslav Šmajda (22) novým klipem Loneliness, který se hemží nahými lidmi a narkomany, zahajuje turné GoodBye Tour!
Stříbrný finalista Česko Slovenské Superstar Miroslav Šmajda (22) ve svém novém videoklipu opět dokazuje, že je rockerem do "mourku" kostí. Otázkou však je, zda klip Loneliness plný lesbických orgií a šňupání kokainu je natolik skandální, aby zaujal široké masy ... Tohle už je přece jenom trochu ohrané, Miro!

Blonďatý zpěvák se v černobílém klipu pochopitelně opět svlékl, což je jeho takřka již poznávací znamení. Miro, jehož snaha o rockerství je někdy až komická, navíc tvrdí, že natáčení klipu, který vznikal celkem tři dny, bylo opravdu drsné.

Během natáčení bylo prý vypito přes padesát litrů tvrdého alkoholu, hlavně whisky a vodky. A kvůli tomu, že herci a herečky v klípečku užívali měkké drogy, štáb celkem třikrát navštívila policie kvůli rušení nočního klidu. Prostě mladí dělali nehoráznej bugr a fízli s tím nemohli nic dělat, vole! Hergot, ten Mirek je drsnej jak šmirglpapír!

Zdroj:
(showbiz.cz)

Miro Šmajda: SuperStar je moje máma, nikdy ji nezapřu!

27. října 2011 v 20:20 | Týna |  Novinky
Mladičký rocker, který prohrál až v samotném finále s Martinem Chodúrem v první řadě Česko Slovenské SuperStar, má jednu sympatickou vlastnost. Za soutěž, která ho proslavila, se vůbec netydí, právě naopak.
"Určitě bych na SuperStar nerad zapomněl. Tam to pro mě začalo a to se nedá vymazat. To je jako kdybych řekl, že moje maminka není moje. Je a vždy bude. A tato soutěž vždy bude takovou "mojou mamou"," řekl přesvědčivě v rozhovoru pro Deník.

Redaktoři se ho také ptali, jestli zpívá jen kvůli fanynkám, Miro je totiž sexsymbol mladičkých děvčat. "Ale samozřejmě, proč bych to jinak dělal?," odpověděl s kamennou tváří. Tím pádem přišly na přetřes i velmi odvážné fotografie na obal jeho cédéčka, kde se tulí, polonahý, k mladé slovenské herečce Radce Pavlovčinové. "Tak to bylo velmi příjemné i přesto, že jsme se tehdy viděli podruhé v životě," prozradil Šmajda.

Vznikl mezi nimi vztah? "Nechodíme spolu. Ani jsme nechodili," řekl Miro, ale hned další odpovědí to tak trochu popřel: "Já si myslím že právě v takových scénách to ani ti největší profesionálové v Americe nedokázali brát profesionálně. A vyklubal se z toho vztah nebo románek. A to asi i v mém případě. Nejsem tak silný, abych v takovém případě odolal." Takže, něco asi bylo, vážení…

Zdroj:
(tn.nova.cz)

Miro Šmajda: Roztomilý rocker a vegetarián! (SCAN)

27. října 2011 v 19:39 | Týna |  Scans
Z Libereckého deníku (26.10.2011)

» SCAN NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

Nový klip Mira Šmajdy: Sex, drogy a rock!

27. října 2011 v 15:40 | Týna |  Novinky
Polonahý Miro Šmajda, spoře oděné slečny a neřesti všeho druhu: to vše je k vidění v novém Šmajdově videoklipu k písni Loneliness (Osamělost). Za své tělo se mladý rocker rozhodně nemusí stydět a fanynky, které po něm touží, určitě nezklamal. Stříbrný vítěz Česko-slovenské SuperStar 2009 tak znovu dokázal, že mu odkrývání společenských tabu není cizí!

Zdroj:
(blesk.cz)

Miro Šmajda: Orgie s lesbičkami a koksem!

27. října 2011 v 14:10 | Týna |  Novinky
Miro Šmajda, poražený finalista show Česko Slovenská SuperStar se rozmýšlí, zda jeho letošní turné s výmluvným názvem GoodBye Tour nebude jeho posledním. A bylo by asi na čase. Během své kariéry se toho na divokých večírcích zjevně naučil víc než dost.
Ve svém novém videoklipu Loneliness to Miro Šmajda rozjel naplno. "Nafotil jsem odvážné promo fotky, tak jsem chtěl i odvážný klip," svěřil se Super.cz. A záměr se mu podařilo splnit do puntíku, v klipu se to hemží lesbickými orgiemi, šňupáním kokainu nebo lehkými děvami, které dělají v posteli společnost samotnému protagonistovi.

"Točilo se celkem tři dny. Během natáčení jsme vypili přes padesát litrů tvrdého alkoholu. Hlavně whisky a vodky. Samozřejmě, že tam proběhly i nějaké měkké drogy. A celkem třikrát na nás přišla policie, kvůli rušení nočního klidu," prozradil Šmajda o natáčení bez skrupulí.

Provokace se mu však vyplatila. Lístky na koncerty v rámci Mirova turné Good Bye Tour, které právě odstartovalo, jdou doslova na dračku. Možná jeho fanynky doufají, že je po koncertu pozve na jeden z večírků, na nichž to prý nevypadá o nic mírněji než ve Šmajdově klipu.

Zdroj:
(ahaonline.cz)

Miro Šmajda: Roztomilý rocker a vegetarián!

27. října 2011 v 12:40 | Týna |  Rozhovory
Střapatý účes, hebká tvářička a rošťácký úsměv. Tak to je rocker ze Slovenska Miro Šmajda. Začínal v soutěži Česko Slovensko hledá SuperStar, v které skončil jako druhý za Martinem Chodúrem.

Rocker Miro Šmajda vystoupí v libereckém klubu Vlak na Harcově v sobotu 29. října od 20.30 společně se dvěma kapelami: revivalovým seskupením Markétou Poulíčkovou & Rockstars a "agresivní" popovou kapelkou Mothers Angels.

Co od vás na koncertech uslyšíme?
Určitě zahrajeme písně z mé první desky, nejradši bych zahrál všechny. A asi i tak, jak jsme je zatím nehráli, i akusticky. Zazpívám coververze, pár vzpomínkových věcí ze SuperStar, které asi nejvíc zaujaly možná Led Zeppelin či Aerosmith. Ale i takové, které v našem podání lidi ještě neslyšeli.

Když jsem si pustil vaší první desku "Čo sa týka lásky" (Sony Music, 2010), napadlo mě u písničky písničky Zabúdnutí: "Vždyť to je hotová Tublatanka!"
(rozpačitě) To bych tedy neřekl…

Ani jste ji neposlouchal, nemůže tam být podvědomý vliv?
To ne. Ale myslím si, že většina kapel produkovaných u nás v Československu, které dělají rockovou muziku, zatím stále zní jako skupiny, které tu v 80. letech začaly budovat rockovou scénu. To proto, že u nás nejsou schopní producenti, kteří umí vyprodukovat zahraniční, většinou americký zvuk. Aranžmá i zvuk dál staví, jak jsou po 20 let zvyklí. Tomu se tu neubráníme, jediná cesta je pracovat s lidmi ze zahraničí.

To míříte i do vlastních řad? Vždyť řada hudebníků si dnes produkuje desky sama.
To ano poté, co vydali pět studiových alb a jsou 20 let na scéně, dělají si i produkci sami. (smích)

Pár některých vašich písní má zase blízko k Bon Jovi… Je to takový líbivější pop rock.
Je možné, že na desce i takové jsou. Já jsem maximálně otevřený i v případě kritiky a myslím, že mé první CD nikdo víc nezkritizoval, než právě já sám. Vznikala hodně kompromisně, pod velkým tlakem různých vlivů. Ta deska jsem já tak z 5 %.
» POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU