Listopad 2011

Miro Šmajda se loučí, nechce ale prozradit s čím!

30. listopadu 2011 v 20:40 | Týna |  Novinky
Miro Šmajda vyrazil na GoodBye tour. Čemu říká goodbye, tedy sbohem, to si chce nechat sám pro sebe.
[kliknutím na obrázek ze přesměrujete na video]

"Nemůžu to prozradit, zapřísahal jsem se, že to nepovím," řekl Šmajda. Ten název pro turné se mu prý líbil.

Spekulacím, které tím vyvolal o svém odchodu z hudební scény nebo odjezdu do zahraničí, se jen potutelně usmívá a drží jazyk za zuby. Tak uvidíme.

Zdroj:
(ocko.idnes.cz)

Miro Šmajda má trable s drogami, hrozí mu kriminál!

29. listopadu 2011 v 19:10 | Týna |  Novinky
Idol dívek, blonďatý ďábel s extravagantními účesy Miro Šmajda má často netypické nápady, jak nám prozradil jeho manažer. Tentokráte je to klip k písni Loneliness, který Miro natočil. Kromě toho, že song není na jeho první desce a nebude prý ani na druhé, si sexy zpěvák pěkně zavařil a v patách prý je mu dokonce policie!

V klipu k písni Loneliness, což znamená osamělost, kterou si sám napsal, vidíme Mira, tak jak jsme zvyklí - s odhalenou hrudí a rozevlátým účesem. Obklopují ho ale jen spoře oděné slečny, alkohol teče proudem a ani drogy nechybí. Prostě sex, drogy, rokenrol. A v tom je právě kámen úrazu.

V Čechách mu nic nehrozí, slovenské zákony to ale vidí jinak. Kdo podněcuje, či nabádá k užívání drog bude potrestán odnětím svobody v rozmezí jednoho roku až pět let, říká slovenský trestní zákoník!

A co na to Miro, který podle slov svého manažera je právě v domovských Košicích a jeho dny jsou poměrně monotónní - celou noc pracuje na nových skladbách ve svém domácím studiu a den pak prospí? "Sedět za pravdu? Ukázal jsem realitu, která se děje všude okolo. Žijeme však asi raději v konzervě a nechceme tyto věci vidět."

Právníci si ale myslí, že se Miro dopouští trestného činu. Co na to slovenská policie, na to si budeme muset ještě počkat… Oslovili jsme mladičkého zpěváka, zda nám ale na naše otázky odpoví, je ve hvězdách. Už dříve totiž řekl, že nebude dávat žádné rozhovory…

Češi jsou zakomplexovaní!

"Přestalo mě to bavit, nemám náladu něco povídat," řekl pro Super.cz. Přesto se ale rozpovídal o problémech, které má se svou vizáží: "Naposledy hrozila rvačka asi před měsícem a půl. Ale neporval jsem se. Zachránili to moji známí, kteří nás oddělili. Snažím se toho nevšímat, ale spíš mi vadí, když jsou obtěžovaní lidé kolem mě. Kdykoliv vyjdu na ulici nebo do jakéhokoli baru přijdu, tak někoho štvu. Ať už vzhledem nebo úplně jinými věcmi, i když mě ti lidé vůbec neznají. Už jsem si na to zvykl. V Československu je hodně zakomplexovaných lidí!"

Mimochodem, co říká sympaťák Miro na časté posměšky, že vypadá spíš jako holka, než kluk? "Asi ještě neviděli inkriminované partie," odpověděl stroze Šmajda.

Zdroj:
(tn.nova.cz)

Tenhle fešák slaví narozeniny. Je to kocour Miro Šmajda!

28. listopadu 2011 v 20:10 | Týna |  Novinky
Miro Šmajda se narodil v Košicích. Jeho maminka je Češka, otec Slovák. Zpěvák se proslavil díky pěvecké soutěži Československá SuperStar, kde skončil druhý. Jeho fanynky milují jeho úžasné vlasové kreace, smysl pro humor, vypracované sportovní tělo a smysl pro detail, který nejlépe vynikne ve chvílích, kdy má možnost se prezentovat bez přispění vizážistů a fashion poradců. Miro Šmajda nejen zpívá, ale sám si i skládá hudbu a texty. Kromě češtiny a slovenštiny ovládá i angličtinu. Dívkami obletovaný zpěvák letos slaví dvacáté třetí narozeniny a objíždí města se svým turné s názven GoodBye Tour 2011.


Zdroj:
(bleskove.centrum.cz)

Šmajda má problém kvůli drogám!

28. listopadu 2011 v 18:40 | Týna |  Novinky
Stříbrný finalista SuperStar Miro Šmajda (23) si zadělal na pořádný problém. Ve svém novém videoklipu zobrazuje kořeny bigbítu a propaguje v něm sex, drogy a rokenrol - podle slovenských zákonů ale může jít za propagaci drog až na 5 let do vězení. Věc prošetřuje policie.

Zdroj:
(sip.denik.cz)

Český Slavík Mattoni 2011: Slavíci bez hranic - VÝSLEDKY

28. listopadu 2011 v 15:20 | Týna |  OSTATNÍ

Výsledky ankety Český Slavík Mattoni 2011 - kategorie "Slavíci bez hranic"

V kategorii "Slavíci bez hranic" po celkovém sečtení Miro obdržel 2 706 bodů a umístil se tak na 13. místě ... :-)


» CELKOVÉ POŘADÍ V CELÉM ČLÁNKU


Všechno nejlepší k narozeninám, Miro! :-)

27. listopadu 2011 v 17:30 | Týna |  OSTATNÍ
Je mi obrovským potěšením Vám všem oznámit skvělou zprávu. Právě dnes, 27. listopadu se před 23 lety narodil maličkatý, blonďatý chlapeček z Košic - Miro Šmajda. S úsměvem na tváři a obrovským talentem být výborným zpěvákem dnes oslavuje své narozeniny ... :-)

Za celý blog a fanoušky přeji Mirovi všechno nejlepší do dalších let, stále více úspěchů v kariéře, štěstí, lásky a hlavně zdraví!
Děkujeme za VŠE, krásné narozeniny :-)

Hlasujte pro Mira a jeho videoklip Loneliness!

26. listopadu 2011 v 18:00 | Týna |  Hlasování

V dalším kole Óčko Music Chart hitparádě Miro obhájil opět stříbrnou pozici! Zkusíme společnými silami se vyhoupnout až na 1. místo? Stačí jen online zahlasovat na odkazu výše! :-)

Hlasovat pro videoklip lze 1x denně ...
Všem za Vaše hlasy moc děkujem! :-)

Hlasujte pro Mira v anketě "Nejvíc sexy slavný muž 2011"!

26. listopadu 2011 v 15:20 | Týna |  Hlasování

Miro Šmajda byl nominován v blogové anketě na stránce world-with-hsm v soutěži "NEJVÍC SEXY MUŽ ROKU 2011" :-)

Hlasovat můžete v přiložené anketě na odkazu výše ...

1. kolo hlasování bude ukončeno 2.12.2011
Děkujeme za Vaše hlasy :-)

Šmajda dostal striptýz! (SCAN)

26. listopadu 2011 v 11:40 | Týna |  Scans
Z časopisu SuperSpy

» SCAN NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

SuperSpy: Šmajda se líčí?! (SCAN)

25. listopadu 2011 v 15:40 | Týna |  Scans
Z časopisu SuperSpy
» SCAN NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

Koncert Mira Šmajdy v Jistebnici ZRUŠEN!

24. listopadu 2011 v 15:30 | Týna |  Akce » INFORMACE
Původně avizovaný koncert v Jistebnici - 26.11.2011 v rámci GoodBye Tour 2011 je z důvodu nemoci ZRUŠENÝ! Zakoupené vstupenky z předprodeje můžete vracet na prodejních místech Ticketportalu.
Děkujeme za pochopení

(Zdroj: mirosmajda.sk)

50 000 lidí návštěvnost ♥

23. listopadu 2011 v 15:20 | Týna |  OSTATNÍ
Naprosto neuvěřitelné, úžasné, perfektní, neočekávané. Těmito slovy bych popsala číslo, které se dnes ukázalo na statistice. Opravdu Vám chci moc poděkovat za to, že sem stále chodíte, že píšete komentáře a čtete si nové informace o našem Mirovi! :-) Moc si toho vážím a i nadále se budu snažit, aby tento blog fungoval co nejlépe :-)
Děkuji Všem návštěvníkům! ♥

Miro Šmajda: Nejtragičtější vlasáč českého showbyznysu!

22. listopadu 2011 v 18:50 | Týna |  Novinky
Kdo to v poslední době přepísknul s objemem?

Vlasoví odborníci včetně Martyho Tyla se shodují v tom, že by se zpěvák Miro Šmajda měl přestat sám stříhat.

"Miro Šmajda se prý stříhá sám!? Je to vidět. Chápu jeho stylizaci rockera, ale myslím, že účes typu Renaty Kajdžas je mimo. Až poslední měsíce, kdy jsou Mirovy vlasy trochu přerostlé, vypadá o něco lépe."
Hodnotil vlasový odborník Marty Tyl

Zdroj:
(superspy.cz)