Březen 2012

Max Jason Mai | Twitter Messages #2

31. března 2012 v 20:30 | Týna |  Twitter
"Zítra - neděle 20.00 budeme hrát Don't Close Your Eyes LIVE na STV ... ! :) Všem přeji slunečný a krásný víkend !!! :)"

"Pracovní :D :D"
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

RTVS našlo náhradní prostor pro Maxe Jasona Maie!

31. března 2012 v 16:00 | Týna |  ESC - Media
Eurovizní skladba Don't Close Your Eyes odezní místo OTO 2011 poprvé naživo během nedělního galavečera Nadačního fondu Plaváček.
Miro Šmajda alias Max Jason Mai se dočkal. Rozhlas a televize Slovenska (RTVS) pro něj našlo náhradní formát, ve kterém jako slovenský reprezentant na letošní Eurovizi v Baku poprvé naživo zazpívá soutěžní skladbu Don't Close Your Eyes.

Místo původně plánovaného OTO 2011 se tak stane během nedělního přímého přenosu benefičního galavečera Nadačního fondu Plaváček s názvem Vietor do plachiet. Jednotka ho z historické budovy SND v Bratislavě odvysílá se začátkem ve 20:10.

Foto: Jan Varchola
Zdroj: medialne.etrend.sk

ESCKAZ.com: Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem!

31. března 2012 v 14:59 | Týna |  ESC - Rozhovory
Pokračujeme v sérii rozhovorů s reprezentanty Eurovize 2012 a náš další host je rockový zpěvák Max Jason Mai ze Slovenska. Bude reprezentovat svoji zemi s písní "Don't Close Your Eyes", kterou sám napsal, a jako obvykle, kompletní profil je k dispozici na ESCKAZ.
Ahoj Maxi, nejprve přijmi naši gratulaci, že jsi byl vybrán jako reprezentant Slovenska na Eurovizi 2012! Jak se teď cítíš, být účastníkem Eurovize?
Cítím se skvěle, díky.

Jaká byla nabídka pro Tebe do Eurovizie a jaká byla Tvoje první reakce?
Když jsem dostal nabídku od RTVS, řekl jsem si: "Wow, tohle je skvělá šance, aby si mě všimli v Evropě, je to druh příležitosti pro mě, která nechává dveře otevřené, takže jdi do toho Maxi!"

Vytvořil sis několik uměleckých jmen a teď jsi to rozjel jako Max Jason Mai, můžeš nám vysvětlit význam tohoto jména?
Po dobu dvou let mě moji fanoušci vnímali na cestě, která byla stanovena. Bylo to spojené s mou hudbou, mou image a vystupováním. Vůbec se za to nestydím. Ale během posledního roku jsem pořád myslel na to, že se potřebuju posunout dál, vyrůst a skládat a hrát progresivní rock. Potřeboval jsem nějak uzavřít první kapitolu svého živoat. Proto jsem si dal na nějaký čas pauzu, tvrdě se připravoval, nahrál singl a v březnu jsem oficiálně odpálil můj nový hudební projekt pod jménem Max Jason Mai. Mám rád tohle jméno, znělo mi v hlavě dlouhou dobu. Hrál jsem s tím … no dobře, jsem MAXimalista a mám rád příběh o Jásonovi a Argonautech (Ale jsem si jistý, že moje zlaté rouno je moje hudba a můj konec bude určitě lepší.) a Mai zní hezky, není to tak? Takže způsob, jak to zní a jak to vypadá, když je to napsané … a taky styl mé show, celá image - všechno, co jsem vytvořil společně s mým týmem, na čem pracujeme, je kompletně spojeno s mým novým uměleckým jménem.
» POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Max Jason Mai zdraví posluchače Radia Slovensko!

31. března 2012 v 12:39 | Týna |  OSTATNÍ
Max Jason Mai zdraví posluchače Radia Slovensko (30.3.2012)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Termíny, kdy si můžete na Radiu Slovensko poslechnout pozdrav od Maxe i s písničkou DCYE:
Ve čtvrtek 5.4. od 14:19 hod., 7.4. - 16:54 hod., 10.4. - 09:54 hod., 13.4. - 15:47 hod. ;-)

Autor: Lebka07
Zdroj: youtube.com

Eurocancionfestival: Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem!

30. března 2012 v 17:30 | Týna |  ESC - Rozhovory
Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem pro španělskou stránku eurocancionfestival.blogspot.com.es.

Mohl by jsi nám říct něco o svých začátcích v hudbě, o tvé hudební kariéře, a o písni, se kterou jsi vyslán reprezentovat?
Nezáleží na minulosti. Zaměřuji se na budoucnost bez ohlednutí k minulosti. Moje motto do života je: "Přítomnost je důležitá".

Proč jsi se rozhodl prezentovat na Eurovizi?
Je to pro mě velká výzva. Tvrdě jsem pracoval na muzice, jak fyzicky tak psychicky, posledních 7 měsíců. Doufám, že moje vystoupení na jevišti v Baku rozbuší rychleji vaše srdce. Chtěl bych dát všem divákům kus lásky a svého života přes moji píseň.

Jsi fanouškem Eurovize?
Nikdy jsem nebyl blázen do Eurovize, ale viděl jsem pár vystoupení.

Jak Ti pomůže Eurovize v tvé kariéře?
Je to pro mě příležitost, jak být viděn a znám v Evropě a opravdu doufám, že Eurovize mi otevře dveře do světa.

Můžeš nám říci o čem je ta píseň, se kterou budeš vystupovat v Baku?
Je to rocková píseň o boji mezi ďáblem a andělem, a o zlu a dobru v nás.

Jak moc je důležitá tato soutěž na Slovensku?
Slováci znají tuto soutěž. Někteří z nich jsou fanoušci Eurovize a někteří ne. Ale stejně nejsme země, která má dlouholetou tradici v Eurovizi.

Proč jsi si vybral "Don't Close Your Eyes" k prezentaci na Eurovizi?
Rozhodoval jsem se mezi dvěma písněmi. Jedna byla rocková balada a tahle energetická rocková píseň. Vybral jsem "Don't Close Your Eyes", protože má potenciál být odlišná a může přilákat pozornost.

Budeš před soutěží dělat promo po Evropě?
Doufám, že ano. Teď to ale vše závisí na penězích. Budeme rádi za jakoukoliv pozvánku.

» POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Rozhovor: Max Jason Mai - Radio Slovakia International (29.3.2012)

30. března 2012 v 16:00 | Týna |  ESC - Rozhovory
Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem na Radiu Slovakia International (29.3.2012)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

» PŘEKLAD NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU

Rozhovor: Max Jason Mai - Rádio Slovensko (27.3.2012)

29. března 2012 v 19:40 | Týna |  ESC - Rozhovory
Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem, slovenským reprezentantem na Eurovision Song Contest 2012. Max mluví o Eurovizi a o svých dalších plánech :-) ... Rozhovor proběhl na Rádiu Slovensko s Romanem Bambošem (27.3.2012)


Zdroj:
(Facebook Eurovision Slovakia 2012)

Slovenský reprezentant poprvé vystoupí tuto neděli!

29. března 2012 v 16:49 | Týna |  ESC - Media
Miro Šmajda alias Max Jason Mai se konečně dočkal. Se svou soutěžní písní pro Eurovision Song Contest se poprvé ukáže na televizních obrazovkách již tuto neděli v rámci benefičního koncertu Vietor do plachiet. Zároveň byly prozrazeny i informace o jeho promo tour a přípravách na prezentaci v Baku.

Po skandálu se zrušeným vystoupením během slavnostního ceremoniálu předávání televizních cen OTO 2011 se slovenský reprezentant Max Jason Mai konečně dočkal. Svoji soutěžní skladbu "Don't Close Your Eyes" poprvé představí naživo před kamerami v neděli 1. dubna. Zpěvák vystoupí v rámci benefičního koncertu Nadačního fondu Plaváček, který odvysílá v přímém přenosu první program Slovenské televize. Show s názvem Vietor do plachiet startuje ve 20:10.

Kromě naplánované televizní prezentace se částečně zlepšila i situace ve slovenských rádiích. Podle oficiální profilu na Facebooku se píseň Maxe Jasona Maie pravidelně objevuje ve vysílání Rádia Slovensko a Rádia Slovakia International. Kromě toho slovenský zástupce stále častěji poskytuje rozhovory pro slovenská a zahraniční média a naplánované je i promo turné v Německu, Chorvatsku a Maltě.

Max prozradil bližší informace ohledně jeho pódiové show. Ta bude velmi energická a plná ohně. Na pyrotechnických efektech se pracuje již nyní a právě Slovensko by mohlo se svým vystoupením nejvhodněji využít letošního sloganu Eurovize, který zní 'Light Your Fire'.

Foto: Jan Varchola
Zdroj: escportal.cz

Max Jason Mai vystoupí v neděli během benefičního koncertu "Vietor do plachiet"!

29. března 2012 v 15:39 | Týna |  ESC - Media
Po mnoha peripetiích nás snad už definitivně čeká prezentace slovenského reprezentanta na Eurovizi 2012, Maxe Jasona Maie, na televizní obrazovce. Zpěvák vystoupí během benefičního koncertu "Vietor do plachiet", který v přímém přenosu odvysílá Jednotka již tuto neděli ve 20:10.
Informaci dnes přinesl sám Max ve speciálním videopozdravu prostřednictvím oficiální facebookové stránky RTVS o Eurovizi. 2. ročník galavečera organizuje Nadační fond Plaváček manželů Jakubiskových. Přímý přenos se bude vysílat z historické budovy Slovenského národního divadla v Bratislavě. Podstata tohoto benefičního koncertu spočívá v pomoci talentovaným dětem ze sociálně znevýhodněných rodin a dětských domovů. Kromě jiných pěveckých či hereckých osobností během přenosu uvidíme i zpěvačku a herečku Nelu Pociskovou, která reprezentovala Slovensko na Eurovizi v roce 2009 spolu s Kamilem Mikulčíkem se skladbou Leť tmou.

Foto: Jan Varchola
Zdroj: eurovisionslovakia.blogspot.com

Don't Close Your Eyes konečně LIVE, již tuto neděli!

29. března 2012 v 13:50 | Týna |  ESC - Videa
Max Jason Mai Vás osobně zve na prezentaci písně Don't Close Your Eyes, která proběhne již tuto neděli!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(kliknutím na obázek se přesměrujete na video)

Zdroj:
(Facebook Eurovision Slovakia 2012)

Eurovision-contest.eu: Rozhovor s Maxem Jasonem Maiem!

28. března 2012 v 18:50 | Týna |  ESC - Rozhovory
Eueurovision-contest.eu měl čest mluvit s Maxem Jasonem Maiem. Rozhovor se slovenským reprezentatem 2012 si můžete přečíst níže:
Ahoj, Maxi! Jako první bychom Vám chtěli pogratulovat, že jste se stal reprezentancem Slovenska v tomto roku Eurovision Song Contest. Prosím, povězte fanouškům Eurovize něco o sobě. Kdy jste začal zpívat?
Od doby, co jsem byl dítě. Byl jsem velmi sportovní typ, dělal jsem všechny druhy sportů a mezitím také zpíval. Kytara, fotbalový míč a brusle, to byli moji kamarádi.

Jakou hudbou jste ovlivněn?
Mám moc rád Led Zeppelin, Whitesnake, Alter Bridge, Sade, Dream Theater, Mettalicu, Johnnyho Mayera, Engimu, Ennia Morriconea, 30 Second To Mars... a také mám hodně rád klasickou hudbu od Antonína Dvořáka.

Kdyby jste nezpíval, co by jste dělal?
Zpíval... a skládal :)

Co si myslíte o Eurovision Song Contest? Jste jejím fanouškem?
Sledoval jsem soutěž několik let a vždycky jsem držel palce rockovým písničkám. Eurovize je skvělá přítelžitost pro mladé umělce, jak se zviditelnit po celé Evropě.

Kdo ze soutěžících Eurovize je váš favorit?
Oh, miluju ruské Babusky :) Mám v plánu si snima dát session jam v Baku. Ale pokud budeme mluvit vážně, tak z našeho semifinále je tu několik songů, které se mi líbí, například Švédsko.

Reprezentujete Slovensko s písní "Don't Close Your Eyes". Můžete nám říct něco víc o této skladbě a vystoupení v Baku?
Tvrdě pracuju společně se svým týmem, abychom vzbudili nezapomenutelnou show. Takže bych raději nic neprozrazoval dopředu. Jsem perfekcionista, takže pracuji na své show a věřím v maximální úspěch :)

Jaký je Váš recept na úspěch v Baku?
Vložil jsem celé své srdce do hudby a věřím, že si toho lidé všimnou. Můj recept je mé motto do života: "Dělej věci ve které věříš tím nejlepším způsobem". Doufám, že ostatní ucítí dotek mé duše v písni.

Co by jste vzkázal našim čtenářům, čím by jste je přesvěčil aby pro vás hlasovali?
Hlasujte za rock 'n' roll, hlasujte za to, co máte rádi!

Originální článek v angličtině ZDE
Zdroj: eurovision-contest.eu

Miro Šmajda hostem pořadu "Anjeli strážni"!

28. března 2012 v 17:10 | Týna |  Akce » INFORMACE
Kdy: Sobota, 14.4.2012
Kde: STV 2 (Pořad Anjeli strážni)
Čas: 20:50 hod.

V roce 2006 se zúčastnil písničkové soutěže Košický zlatý poklad. Soutěžní píseň byla jeho skladba s názvem "Suchý ľad", kterou zahrál se svou skupinou Skivers. U odborné poroty ale neuspěla. Uspěl ale na finále česko-slovenské SuperStar, kde za Martinem Chodúrem obsadil druhé místo. Tento rok bude Slovensko reprezentovat pod pseudonymem Max Jason Mai na Eurovision Song Contest 2012 v Baku. Hostem v pořadu "Anjelov strážnych" je Miro Šmajda.

Repríza: 15.4.2012 v 16:35 na STV 2.
foto: © Poupje 2011
Zdroj: www.stv.sk

Max Jason Mai pozdravil fanoušky na ESCTODAY.com!

28. března 2012 v 15:19 | Týna |  ESC - Media
Takto Max Jason Mai promluvil k fanouškům portálu ESCTODAY.com. Odezvy na jeho písničku Don't Close Your Eyes v zahraničí jsou opravdu pozitivní.
Přečtěte si je na našem Facebooku. V podstatě všichni chválí Maxovu vizuální prezentaci, písničku a zejména to, že je jiná a že má rockový náboj.

Mnozí fanoušci věří, že právě jinakost písně a silná vizuálnost může dostat Maxe do finále. My si myslíme, že i jeho sympatický projev, otevřenost a to, že opravdu dobře vypadá a zpívá.

Už nyní má v zahraničí řadu příznivců, věříme, že budou za něj i hlasovat. Čeká ho promo turné na Maltě, v Německu a v Chorvatsku. O všem Vás budeme informovat.

Zdroj:
(www.stv.sk/eurosong2012)

Max Jason Mai: Vzkaz pro ESCTODAY.COM!

27. března 2012 v 20:39 | Týna |  ESC - Videa
Max Jason Mai (Miro Šmajda) prostřednictvím tohoto videa sděluje zprávu pro všechny čtenáře Esctoday.com!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Čau, tohle je Max Jason Mai, chci pozdravit všechny rockenrollové fanoušky, kteří navštěvují Esctoday.com. Doufám, že si užijete můj song Don't Close Your Eyes na Eurovision Song Contest 2012. Takže, uvidíme se brzy v Baku a hlasujte za rock´n´roll!"

Autor: esctodayTV
(Zdroj: youtube.com)

Recenze: Max Jason Mai (Miro Šmajda) - Don't Close Your Eyes!

27. března 2012 v 15:39 | Týna |  ESC - Media
Na přerodu bývalého superstáristy Mira Šmajdy je vtipná až neuvěřitelná spousta věcí. Že sebe, tedy Mira Šmajdu, označuje nyní za projekt. Že jeho nový pseudonym Max Jason Mai vypadá legračně. A ty fotky... A že s touhle novou image nechce prorazit v rockových klubech, ale na Eurovizi!!! Jediné, co srandovní na tom všem není, je samotná první zveřejněná skladba "Don't Close Your Eyes". Jasně, je to typická osmdesátková rocková vypalovačka s velkým refrénem, ale pokud máte podobnou hudbu rádi, nemůžete Maxovi, ehm, chichi, nic vytknout. Jen těch keců a pozlátka okolo je prostě mnohem víc, než je zdrávo.

Max Jason Mai - Don't Close Your Eyes (New Official Single 2012)

Autor: Honza Balušek
Zdroj: musicserver.cz