• DISCOGRAPHY

1. července 2012 v 11:09

001. ČO SA TÝKA LÁSKY | Datum vydání: 8. listopadu 2010

"Rock´n´Roll ještě neumřel," vzkazuje svým debutovým albem posluchačům Miro Šmajda. Tomu také odpovídá jeho první album. Až na závěrečnou Last Forever je celé album ve slovenštině a navazuje na tu nejlepší československou rockovou a písničkářskou tradici. Miro je autorem všech textů a z devadesáti procent i autorem veškeré hudby na svém debutu.

Čo sa týka lásky | © 2010 Sony Music Entertainment Czech Republic s.r.o.


002. MIROSMAJDA.COM | Datum vydání: 28. února 2013

Takhle zní rock 'n' roll 21. století! Dynamický progresívní sound a energie, která vás rozpumpuje. Charismatický kontroverzní rocker se zavřel na několik měsíců do studia a příznivci kvalitní muziky mohou jásat.

Album mirosmajda.com zní, jako by ho nahrál někde na západ od našich hranic (nejlépe za oceánem), a obsahuje nejen nečekaně tvrdé songy, ale i rockové balady, které rozechvějí blahem i zatvrzelého příznivce metalcoru. Miro Šmajda vyzrál nejen jako zpěvák, ale především jako skladatel s mimořádným citem pro moderní zvuk progressive rocku. Až na jedinou výjimku je album ryze autorské, a to doslova - Miro totiž nenechal nic v cizích rukách a zhostil se role producenta. Výsledkem je našlapané album, které představuje na velké jarní Tour po ČR a SR.

mirosmajda.com | © 2013 Miro Šmajda003. TERRAPIE | Datum vydání: 18. března 2015

Nová česká kapela "Terrapie" v čele se slovenským frontmanem Mirem Šmajdou vydává debutový eponymní album "Terrapie". Tahle sympatická pětice ve složení Miro Šmajda, Matt Hejduk, Woody Koval, Dominik Smutný a Jakub Mahdies slibuje svěží rozmanitost, tvrdost, silné melodie, nálady, texty a hlavně našlapaný nával pozitivní energie!

Terrapie | © 2015 Miro Šmajda

 

27 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama