Duben 2013

Miro Šmajda má rád své mužství: Nechce být impotentní!

30. dubna 2013 v 18:29 | Týna |  Novinky
První stříbrná československá SuperStar zaujala už před čtyřmi lety davy fanynek. Nyní je možná počet nižší, ale Miro Šmajda (24) se určitě nemá důvod stěžovat. Hlavně, aby mu tam dole fungovalo vše jak má ...
Zpěvák Miro Šmajda byl již během soutěže rozporuplnou osobností. Jedni ho milovali, jiní nesnášeli. Ale i to mohlo být znamením, že se rozcuchaný blonďák ve světě showbyznysu neztratí. Před pěveckou soutěží Eurovize si například změnil umělecké jméno a přibyly mu i svaly. Steroidy si však nepomáhal ... na to se má až příliš rád!

Šmajda nechce být impotentní!

"Proboha živého, já mám strašně rád to, co mi ten nahoře dal. Zdraví a svou plodnost. Mám "ho" velmi rád na to, abych si požíváním steroidů přivodil impotenci a jiné hlouposti," prozradil v rozhovoru pro nedělní vydání deníku Aha!.

O Mirovi je známo, že je vitarián, to znamená, že konzumuje pouze stravu v syrovém stavu. Ale jiné podobné zájmy, jako například celibát určitě nedodržuje. Ačkoli když hodně pracuje, stane se, že nemá sex i déle.

Miro Šmajda by nikdy nebral steroidy: Mám rád svou mužnost!

30. dubna 2013 v 14:49 | Týna |  Novinky
Zpěvák Miro Šmajda (24) se téměř před rokem změnil za krátký čas na pořádného svalovce.
Dnes je všechno jinak a opět je z něj útlý chlapec s lví hřívou. Na dotaz ohledně steroidů má totiž Miro jednoznačnou odpověď. Nikdy by je nebral! Zpěvák vypadal ještě před rokem jako soutěžní kulturista. Když nabral svaly v extrémně krátkém čase, mnozí se ptali, co do sebe sype. Šmajda však už tehdy tvrdil, že prostředky, které růst svalů podporují, nebere. Nyní odhalil pravou příčinu, proč by si je nikdy nedal.

Miro má v užívání steroidů jasno a jeho odpověď je jednoznačná. "Proboha živého, já mám strašně rád to, co mi ten nahoře dal. Zdraví a svou plodnost. Mám "ho" velmi rád na to, abych si používáním steroidů přivodil impotenci a jiné blbosti," řekl pro portál ahaonline.cz Šmajda, který v poslední době výrazně zhubnul a po svalech už není ani stopy. Za půl roku shodil 16 kilo, což se odrazilo i na jeho vypracované postavě. Je totiž vitarián a poslední měsíce jí pouze 100% syrovou zeleninu.

Mají steroidy vliv na plodnost?

"Muži, kteří neodborně užívají anabolika (anabolicko-androgenní steroidy) se vystavují několika zdravotním rizikům plynoucím z narušení hormonální rovnováhy těla. Jedním z těchto rizik může být i porucha potence," řekl kulturista, autor článků a videí z oblasti posilování a fitness Boris Prekop.

(Zdroj: www.cas.sk)

Sebevědomý Miro Šmajda: Mám rád svoji plodnost!

29. dubna 2013 v 18:09 | Týna |  Rozhovory
Už čtyři roky se pyšní titulem stříbrné československé SuperStar. Dívky z něj šílely a omdlévaly. A jak je to nyní? Zpěvák Miro Šmajda (24), kterého někteří označují za šílence či holčičku, má jasnou představu o své budoucnosti. Rozpovídal se pro Nedělní Aha!, a zdravé sebevědomí mu rozhodně nechybí!
Nejen mě, ale asi i spoustu žen by zajímalo, jak si vytváříte svůj účes styl rozdováděný lev?
"Cuchám. Nejpodstatnější jsou pro mě bio přípravky. Základem je černý taft. Předkloním se, rozcuchám, dám taft a je to. Pokud chtějí mít dámy zdravé vlasy, je to hlavně o životosprávě."

Jaké zásadní věci se ve vašem životě změnily po vítězství v SuperStar v roce 2009?
"Mám o dost víc zkušeností, poznal jsem hodně lidí a mám i jasnější představu o tom, jak chci dělat muziku, pro koho a s kým. Našel jsem odpovědi na otázky, na které jsem předtím odpověď neznal."

Zbohatl jste, díky SuperStar?
"Ano, strašně. Jsem v děsivém balíku. Mám dva mercedesy a k tomu ještě vrtulník." (smích)

» POKRAČOVÁNÍ ROZHOVORU V CELÉM ČLÁNKU

Miro Šmajda - Facebook (28.4.2013) #60

29. dubna 2013 v 11:19 | Týna |  Facebook
» Zpráva z Mirova Oficiálního facebooku | 28.4.2013
2.5. Brno » UDÁLOST | 3.5. Bratislava » UDÁLOST | 4.5. Žilina » UDÁLOST
image host

Miro Šmajda je zpět! Max Jason Mai je uzavřená kapitola!

28. dubna 2013 v 12:19 | Týna |  Rozhovory
Nové album mirosmajda.com ho těší, přestože rádia aktuální singl Bullshit přehlížejí. Podle slov Mira Šmajdy možná recesi v něm berou příliš osobně. O situacích v našich rádiích, i o minulosti spojené se SuperStar či o plánech na nejbližší odbobí jsme si popovídali s nezaměnitelným muzikantem a zpěvákem.

Před rokem jsme se setkali před Eurovizí vystupoval si pod jménem Max Jason Mai. Co se s ním stalo? Proč je tu opět Miro Šmajda?
MJM byl vytvořen spontánně pro příležitost Eurovize, nic víc, nic méně. Nechtěl jsem tam jít se slovanským jménem, a je to pro mě uzavřená kapitola, která splnila svou úlohu. Miro Šmajda nebo mirosmajda.com je projekt zpívaný převážně slovensky, určený pro tento trh, a vedle toho samozřejmě pracuji na anglickém projektu, který představím, až přijde správný čas.

Vzpomněl si nový album mirosmajda.com. Když interpret vydá něco nového, každý, minimálně novináři, čeká posun, změny a podobně. V čem je toto CD jiného? Změnil se nějak tvůj postoj k hudbě, k tvorbě?
V první řadě je album mirosmajda.com úplně jinde zvukově, je to tvrdší, méně kompromisní, ale přesto rozmanité. Těší mě pozitivní ohlasy, hlavně na zvuk, texty, melodie. Za tímto albem si stojím na 100%, na rozdíl od prvního, který byl kompromisní. Produkoval jsem si ho tentokrát sám - jako svou prvotinu, po tom, co jsem se intenzivně poslední rok a půl zabýval zvukařinou, a tak celkově. Byla to fajn zkušenost, a myslím, že to hodně přispělo k autenticitě celého alba. Samozřejmě, budu rád, pokud si ho co nejvíce lidí vyslechne, přijde na koncert zažít to live spolu s námi, a pak si udělá svůj názor. Singl a otevírací skladba alba je Nostalgie.

» POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Miro Šmajda: Zvykl jsem si, že se řeší moje vlasy, orientace a všechno jiné, kromě hudby!

27. dubna 2013 v 17:19 | Týna |  Rozhovory
Mladý, podle médií, kontroverzní či provokativní zpěvák, hudební skladatel a kytarista Miro Šmajda brázdí v těchto dnech s novým albem "mirosmajda.com" a novou kapelou Českou republiku a Slovensko na velkém jarním turné, které má jediný cíl, a to dostat tuto hudbu mezi co nejvíce lidí.
Nedbajíc rad velkých i nepříliš velkých manažerů showbyznysu, jde si tvrdohlavě za svým cílem: rozdávat hudbu, kterou miluje, a to bez ohledu na fakt, zda to přinese nebo odnese peníze a slávu. Někdy je plný sál, jindy ne, ale Miro dále hraje, tvrdě trénuje zpěv i hru na kytaru a věří tomu, že když vloží do muziky i projevu všechnu svou sílu, energii a um, lidé to poznají a užijí si koncerty naplno. A snad na chvíli zapomenou na to, že není stále jen dobře. Z Prahy, kde momentálně žije, zavítal do Bratislavy, aby se s námi podělil o radost, kterou prožívá, ale také o své názory na život a svět kolem sebe.

Vraťme se o více než dvě desetiletí dozadu. Věděl jste od chvíle, kdy jste se začal ohlížet kolem sebe, vnímat svět, že budete zpěvák, muzikant - komediant, nebo to prošlo vývojem?
Mělo to svůj vývoj, hlavně mě fascinovali herci, akční herci, na filmech, na kterých jsem byl odchován a myslel jsem si, že toto bude směr, kterým se budu ubírat. Jako chlapec jsem sportoval, muziku jsem vnímal podvědomě, že je tu, kolem mě. Pletla se mi do života způsobem, že někdo k nám přišel, zahrál, zazpíval, pak jsem dostal první kytaru, která čtyři roky stála ve skříni (smích). V deváté třídě jsem zkoušel brnkat na kytaru a jednou jsme po vyučování seděli venku za školou, někdo něco hrál a já jsem spontánně začal zpívat. Kluci byli užaslí, že to je dobré.

» POKRAČOVÁNÍ ROZHOVORU V CELÉM ČLÁNKU


Miro Šmajda je vitarián, zhubl 16 kilo!

23. dubna 2013 v 17:39 | Týna |  Novinky
Co to ​​znamená? Jak se stravuje?

Miro Šmajda už vyzkoušel leccos. Vystřídal různé účesy, změnil si jméno ... Nejdéle však zůstal při vitariánství. Věnuje se tomu od svých osmnácti let.

Co to ​​vlastně vitariánství je? Tito lidé konzumují jen čistě syrovou stravu, čili vše, co se dá sníst syrové. "Vypadává tím velmi mnoho potravin, jako například důležité luštěniny," prozrazuje odborník na výživu Igor Bukovský.

"Já to nerad označuji, že jsem vitarián. Nerad se škatulkuji," řekl o svém stravování Miro. Rád totiž sleduje své tělo a vše co se s ním děje. Pomocí této diety zhubl až šestnáct kilo ...

A co si o tomto myslí socioložka? Mohou ho jeho fanoušci následovat? Video naleznete zde » Miro Šmajda v magazínu REFLEX.

(Zdroj: www.markiza.sk)

Rock.cz: Recenze - mirosmajda.com

22. dubna 2013 v 18:39 | Týna |  mirosmajda.com - Recenze
Po X ročnících zprofanované televizní soutěže se po slovenské hudební scéně plantá množství pochybných talentů a nejčastěji se o nich dočteme jen z kopy bulvárních dat definujících místo a čas jejich přešlapů nebo jmen osob s nimiž se jim to zadařilo.
Ohromený fanoušek je pak povděkem celý bez sebe, když se na pulty dostane takové album, jakou je druhá deska Mira Šmajdy, který takto před rokem pod pseudonymem Max Jason Mai reprezentoval Slovensko na Eurovizi.

Miro Šmajda má v rockové komunitě ty největší úspěchy teprve před sebou ale už dnes mu leckterý rocker může závidět už ty dosažené mety. Vždyť ne všem mladým rockerům se podaří vydat za sebou dvě relativně úspěšná alba. Nutno však dodat, že tento mladík si tyto hudební pocty zaslouží. Dělá svou práci nebezpečně dobře a co je však nejdůležitější našel si svébytný, snadno rozpoznatelný styl a osobitý přístup. A o to v rockovém mainstreamu jde, být originální a najít si svůj hudební jazyk. Jeho hudba se dá rozpoznat na první moment i když je to jen odvar současné světové kytarové scény. Ten odvar je ale na naše poměry slušný a dost zahuštěný vlastním cítěním a talentem.

» POKRAČOVÁNÍ V CELÉM ČLÁNKU

Miro Šmajda - Facebook (21.4.2013) #59

22. dubna 2013 v 14:59 | Týna |  Facebook
» Zpráva z Mirova Oficiálního facebooku | 21.4.2013
23.4. - Ostrava, BARRÁK Music Club » OFICIÁLNÍ FB UDÁLOST
image host
Foto: Miro Šmajda - TV Óčko, Limuzína s Mírou Hejdou (18.4.2013)

20. dubna 2013 v 11:49 | Týna |  Ostatní fotky
Fotky z pořadu Limuzína s Mírou Hejdou, ve které byl ve čtvrtek, 18.4. 2013 Miro Šmajda hostem!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
image host image host image host image host image host

Video: Miro Šmajda - TV Óčko, Limuzína s Mírou Hejdou (18.4.2013)

19. dubna 2013 v 16:19 | Týna |  Ostatní videa
Záznam z pořadu "Limuzína s Mírou Hejdou" na TV Óčko, ve které byl tentokrát hostem Miro Šmajda (18.4.2013)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kliknutím na obrázek se přesměrujete na záznam

(Zdroj: www.ocko.tv)