Říjen 2015

Živě z PALLADIA: Dominika Býmová a Miro Šmajda po vegetariánsku (19.10.2015)

31. října 2015 v 16:19 | Týna |  Ostatní videa
Záznam z příjemného rozhovoru nejen o zdravé stravě s Mirem Šmajdou z odpoledního lifestylového pořadu vysílaný živě z OC PALLADIUM na TV Relax (19.10.2015).

Zdroj fotek: Živě z PALLADIA, www.facebook.com/zivezpalladia
image host image host

NOVÝ DESIGN #4 | 18.10.2015

18. října 2015 v 15:59 | Týna |  OSTATNÍ

Minulý design tady nakonec zůstal déle, než jsem předpokládala. O mnoho déle. Mezitím jsem pár vzhledů udělala, ale nikdy jsem to nedotáhla dokonce. Tak se stalo až dnes, i když už byl design několik týdnů hotový. Nicméně, tento by tu správně nastavený být neměl, jelikož se nám pozměnila sestava a fotka v záhlaví již tedy není aktuální. Prozatím ho nechám nastavený a pokud by kluci vypustili ven fotku v nové sestavě (moc v to nevěřím), tak se to pokusím pozměnit.

Pokud by měl někdo problém s viditelností písma, dejte vědět do komentářů :)

Miro Šmajda - Facebook (16.10.2015) #138

17. října 2015 v 17:38 | Týna |  Facebook
image host

#1 Miro Šmajda & Terrapie: "#kalimeeeee #skvelavec #mirosmajda #rnr‬"

Z malého Batmana známý slovenský zpěvák: Poznáváte rockera na fotce?

14. října 2015 v 20:19 | Týna |  Novinky
Šílí po něm nejen mladé Slovenky, ale i Češky. Od doby, co se poprvé představil v pěvecké talentové show uplynulo už hodně času. Pěvecká kariéra Mira Šmajdy se však rozběhla obrovskou rychlostí. Na kontě má několik songů, účast na Eurovizi, ale i absolutní proměnu...

Řeč je o změně zpěvákovy frizúry (účesu), ale i postavě, kvůli které trávil v posilovně dlouhé hodiny. Vyplatilo se! Vypadá lépe než kdykoliv předtím. Na kontě má i několik hudebních novinek. Ke skladbě Každý deň nedávno zveřejnil i videoklip.

Během jara vydal slovenský umělec, který převážně koncertuje v Česku, i nové album s názvem Terrapie. "Jsem zavřený ve studiu, do toho hodně hrajeme a připravuji vánoční singl," prozradil nám Miro. Uvidíme, jak budou znít sváteční melodie v jeho podání. Nebudeme muset dlouho čekat...

(Zdroj: www.diva.sk)

Záznam: Miro Šmajda hostem pořadu Noční proud na rádiu ČRo Regina (8.10.2015)

11. října 2015 v 15:19 | Týna |  Ostatní videa
Hostem moderátora Ilji Kučery ml. ve čtvrtečním (8.10.2015) Nočním proudu na rádiu Český rozhlas - Regina byl zpěvák a kytarista Miro Šmajda. Košický rodák prozradil v čem mu prospělo/neprospělo umístění v soutěži Česko-Slovenská SuperStar, proč opustil rodné východní Slovensko a přesídlil do Prahy a nabídl také ukázky ze své vlastní tvorby, která je hodně vzdálená superstárovému popu.

Celý záznam ke stažení ve formátu mp3 × Online k poslechu ZDE:

Rozhovor pořídila Esti
(Zdroj: www.rozhlas.cz)TOP 5 rockerů, co shodili hřívu!

8. října 2015 v 20:09 | Týna |  Novinky
Zatímco Jarda Jágr se chce vrátit ke svojí pověstný dece z 90. let, rockeři naopak svý háro zkracují.
Mrkej na ty proměny.

Miro Šmajda byl svou lví hřívou proslulý. Tuhle image se ale s novou kapelou rozhodl zahodit a je z něj krátkovlasý týpek. Dáváš mu lajk? ---› Celý článek k přečtení najdete ZDE.

(Zdroj: www.ocko.tv)

ČESKÝ SLAVÍK MATTONI 2015: Hlasujte pro Mira Šmajdu a Terrapii!

7. října 2015 v 13:19 | Týna |  Hlasování
V úterý 6. října bylo spuštěné hlasování v jubilejním 50. ročníku ankety Český Slavík Mattoni 2015, ve které je nominovaný i Miro Šmajda a to v kategoriích "Slavíci bez hranic" a "Skupiny". Pokud pro Mira a kluky budete hlasovat, využijte prosím následující možnosti:

1. ZPŮSOB - POMOCÍ INTERNETOVÉHO FORMULÁŘE: slavikmattoni.cz

Na stránce vyplňte hlasovací formulář a v kategoriích "Skupiny" a "Slavíci bez hranic" vyplňte políčka následovně:
| SKUPINY - Rozrolujte nabídku a klikněte na "jiná volba", kde následně napíšete Terrapie.
| SLAVÍCI BEZ HRANIC - Rozrolujte nabídku a vyberte jméno "Šmajda Miroslav".

Po vygenerování hlasovacího kódu stačí jen dle návodu odeslat SMS na tel. číslo 736 37 37 37, a to ve tvaru SL (mezera) a pětimístný kód, který se vám na stránce zobrazil. Kód má platnost pouze 60 minut od okamžiku, kdy se objeví na obrazovce.

2. ZPŮSOB - POMOCÍ SMS ZPRÁVY

Pro tento případ stačí pouze mobilní telefon a odeslání SMS v následujícím tvaru: SK 9 SMAJDA MIROSLAV nebo SLAVICI 9 a názvy tří skupin (Příklad SMS: TERRAPIE, SKUPINA 2, SKUPINA 3, Z 26) *Z nebo M podle toho, jste-li muž nebo žena a číslovka označuje váš věk. SMS odešlete na číslo 736 37 37 37.

* Cena za zaslanou SMS je stejná jako za jakoukoli jinou SMS, kterou posíláte, tedy odpovídá vašemu běžnému tarifu. Není nikterak navýšena! Z každého telefonního čísla můžete hlasovat pouze jednou!

- HLASOVÁNÍ KONČÍ V NEDĚLI 22. LISTOPADU 2015 -

Za každý poslaný hlas předem moc děkuji!

Miro Šmajda - Facebook (29.9. - 5.10.2015) #137

5. října 2015 v 13:08 | Týna |  Facebook
image host image host image host

#1 Miro Šmajda & Terrapie: "#‎happybirthdaydominik‬ ‪#‎terrapeutickejdort‬ ‪#‎mirosmajda‬ ‪#‎omaves‬ ‪#‎slavime‬ ‪#‎skvelavec‬"

#2 Miro Šmajda & Terrapie: "#‎nasekapelovetrikovevykladechC‬&A ‪#‎mirosmajdavC‬&A ‪#‎mirosmajda‬ ‪#‎vstredusavidimenastrahove‬ ‪#‎cavopunkstylo‬ ‪#‎budeveselo‬"

#3 Miro Šmajda & Terrapie: "V stredu o 15:30 batman zahraje na Strahov OpenAir 2015 !!!
#batmanbegins #akomalysombrigadovalakobatman #mirosmajda #staredobrecasy #batmansavracia #whosyourdaddynow"