Leden 2016

Miro Šmajda - Facebook (29.1.2016) #147

29. ledna 2016 v 21:50 | Týna |  Facebook
image host

#1 Miro Šmajda & Terrapie: "Odzajtra frci singel "miluj" na slovenskej Europe2! Takze ladime Maxximum muziky! #miluj #mirosmajda #terrapie #europa2 #evropa2 #rnr #band #bands #studio #tocimevstudiu #recordingstudio #recording #newsong"

TOP 6 videoklipů týdne: Miro Šmajda nabízí optimismus!

24. ledna 2016 v 16:59 | Týna |  Novinky
Druhá polovina ledna opět nabízí skvělou podívanou. Lucie Bílá coby prvorepubliková zpěvačka, Miro Šmajda nabízí optimismus, Rise Against zase zamyšlení a Jonas Blue si libuje v motocrossu. Neopomeňme ani tvrďáky Enter Shikari a zlínskou kapelu Szkrat.

Miro Šmajda jako motivační guru

Miro Šmajda už je asi přesycen všeho negativismu kolem sebe a rozhodl se proti němu bojovat skladbou #Miluj. Ta je doslova koncentrovaným optimismem a nabádá k lásce k životu, přestože občas nehraje fér.

Song doprovodil i klip s podobnou atmosférou. Je v něm snad všechno, co si představíte pod pojmem dobrá nálada. Zvířata, psi, kachny, přátelé, pivo, úsměvy, slzy štěstí, slunce a spousty dalších věcí, které se někdy berou jako samozřejmost, i když to tak někdy nemusí být.


Celý článek k přečtení najdete ZDE.
(Zdroj: www.ireport.cz)


DALŠÍ ČLÁNKY ZAMĚŘENÉ NA NOVÝ VIDEOKLIP:


Záznam: Miro Šmajda a Matěj Hejduk - Slušnej kanál TV, FLASHBACK (17.1.2016)

23. ledna 2016 v 18:09 | Týna |  Ostatní videa
Záznam ze 46. dílu FLASHBACKU na Slušnej kanál TV, ve kterém byli hosty pořadu Miro Šmajda a Matěj Hejduk z kapely Terrapie, kde odkryli své zákulisí. Celý záznam je rozdělený do šesti částí, které najdete v celém článku...

Miro Šmajda sebral kvóty vážně: Poslechněte si jeho pohled na rádiový pop!

20. ledna 2016 v 12:29 | Týna |  Novinky
S kapelou Terrapie to měla být tvrdá muzika, zdá se však, že Miro Šmajda to opět zkouší v nových hudebních vodách. Alespoň to evokuje nový, popověji laděný singl #Miluj, jehož vydání avizovalo seskupení již minulý podzim. V neděli 17. ledna ostatně píseň vyšla i se zajímavým videoklipem.

"Je to skladba, kterou chceme poukázat na to, že nemá smysl stále řešit problémy, k čemu nás tento systém skrytě cíleně vede - utápět se v depce a tlaku dnešní doby, vidět smutných, mdlých, zachmuřených lidí tonoucích v spleti melancholických myšlenek. To bylo inspirací k napsání tohoto odlehčeného songu a poukázat na to, že je podstatné dívat se na hezké věci, mít radost z maličkostí, jeden z druhého, z pohybu, rodiny, přátel, z nevinnosti přírody, z činností, které milujeme. A hlavně z toho, co máme v přítomnosti, ne trápit se z toho, co bylo nebo co bude," vysvětluje Miro Šmajda vznik a původ skladby #Miluj.

V duchu hesla "nič neriešiť, len milovať" se nese celá skladba, která se svou chytlavostí a snadno zapamatovatelným jednoduchým textem rychle zapíše do uší. Možná cíleně a možná ne si tak Šmajda a Terrapie zvýšili své šance na rotaci v rádiích. Vzhledem k aktuální účinnosti zákona o povinných kvótách na hraní domácí hudby a zároveň formu písně je dost možné, že hudební dramaturgové budou na #Miluj reagovat kladně.

Kapela se rozhodla svůj singl podpořit i pestrým videoklipem, který zobrazuje lidi při jejich srdci blízkých činnostech. Scény se natáčely v Praze a severních Čechách během tří ročních období, ve videu tak můžeme vidět záběry z léta, podzimu i zimy. Režie a samotného natáčení se zhostil kytarista Terrapie Ivan Číhal. A podle Mira Šmajdy nebyla nouze ani o veselé momenty: "Dost vtipný zážitek byl, když jsme zjistili, že kůň, který v klipu hraje, má panický strach z té malé kočičky, kterou v klipu hladím. Půl hodinu před natáčením jsme ho chudáka uklidňovali, když kolem něj prošla."


(Zdroj: www.hudba.sk)

Foto: Miro Šmajda & Terrapie - Videoklip #MILUJ

18. ledna 2016 v 20:39 | Týna |  Ostatní fotky
Screenshoty z nového videoklipu Mira Šmajdy & Terrapie k aktuálnímu singlu #Miluj.
Na celý videoklip se můžete podívat ZDE.
imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Miro Smajda & Terrapie - #Miluj (Official Video)

17. ledna 2016 v 19:19 | Týna |  Videoklipy
Kluci právě před chvílí na svém oficiálním YT kanálu zveřejnili nový videoklip k songu "#Miluj"! Pořádně si ho vychutnejte a v komentářích se můžete podělit o Vaše názory! :)
© 2016 Miro Smajda & Terrapie

Foto: Miro Šmajda a Matěj Hejduk - Slušnej kanál TV, FLASHBACK (17.1.2016)

13. ledna 2016 v 18:49 | Týna |  Ostatní fotky
Fotky ze 46. dílu FLASHBACKU, který se zabývá pohledem do zákulisí kapel. V neděli na TV Slušnej kanál, budou hosty pořadu Miro s Matějem. Upoutávku na nedělní díl můžete zkouknout níže pod příspěvkem.
image host image host image host

Upoutávka: Miro Šmajda & Terrapie hosty pořadu FLASHBACK (17.1.2016)

12. ledna 2016 v 17:29 | Týna |  Ostatní videa
Upoutávka na 46. díl FLASHBACKU, který se zabývá pohledem do zákulisí kapel. V neděli od 22:00 hod. na TV Slušnej kanál, budou hosty pořadu Miro s Matějem. Pořadem provází Tomáš Fröde z kapely Imodium...

Miro Šmajda - Facebook (10.1.2016) #146

10. ledna 2016 v 12:25 | Týna |  Facebook
image host

#1 Miro Šmajda & Terrapie: "DOTOCENO! :) ze zaberu sme sakra happy! valime strihat, aby klip byl co nejdriv na svete! #miluj #video #mirosmajda"

Miro Šmajda - Facebook (9.1.2016) #145

9. ledna 2016 v 16:29 | Týna |  Facebook
image host image host

#1 Miro Šmajda & Terrapie: "Dotáčíme poslední zábery do klipu ‪#‎miluj‬"

#2 Miro Šmajda & Terrapie: "Víkend trávíme postprodukcí v našem studiu v horách ♥ #‎miluj‬ ‪#‎indiarestaurant‬ ‪#‎pohodaVNašemstudiu‬

Miro Šmajda - Facebook (7.1.2016) #144

7. ledna 2016 v 12:00 | Týna |  Facebook
image host


#‎miluj‬ ‪#‎vlciasmecka‬ ‪#‎tanecsvlkmi‬ ‪#‎mirosmajda‬ ‪#‎milujzvierata‬ ‪#‎milujles‬ ‪#‎milujpohyb‬ ‪#‎milujzem‬ ‪#‎maxjmai‬ ‪#‎vyvetraniehlavy‬ ‪#‎wolfs‬ ‪#‎dog‬ ‪#‎wolf‬ ‪#‎dogs‬ ‪#‎nature‬ ‪#‎mountains‬ ‪#‎hills‬ ‪#‎forest‬ ‪#‎air‬ ‪#‎snow‬ ‪#‎walk‬ ‪#‎animals‬ ‪#‎loveanimals‬ ‪#‎love‬


Miro Šmajda - Facebook (4.1.2016) #143

4. ledna 2016 v 19:19 | Týna |  Facebook
image host

#1 Miro Šmajda & Terrapie: "Novy rok v znameni makania na sebe, na novej muzike a na vsetkom, v com je velka chut sa realizovat! ... so skvelymi ludmi, skvelou energiou a velkou motivaciou! ... Tento rok bude vyborny!!!"


#aftergym #shower #afterexercise #destroyed #training #gadzo #selfickopocviceni #aftertraining #aftertrainingselfie #mirosmajda #gym #gymlife #fitness #maxjmai #rawtill4 #rawvegan #feelgood #veganfitness #somsarozbil #miluj

ANKETA: Missák SuperStar a ostatních talentových soutěží 2015

2. ledna 2016 v 14:39 | Týna |  OSTATNÍ

Na serveru Panáček v reality show, byla spuštěna anketa o největšího fešáka talentových soutěží (SuperStar, Hlas Česko-Slovenska, The X Factor, American Idol, atp.). Diskusní panáčkovská stálice Tomáš vybral hned dvě desítky fešáků, jednu pro pány tuzemské a druhou pro zahraniční. Pokud tedy máte chvilku volného času, hlasujte prosím v přiložené anketě pro Mira, díky moc!

Hlasovat můžete celý týden až do čtvrteční půlnoci. Kompletní výsledky hlasování pak budou zveřejněny v pátek.

+ ANKETY: Top 10 CZ & SK × Top 10 World


» PŘEHLED NOMINOVANÝCH V CELÉM ČLÁNKU

Miro Šmajda - Facebook (31.12.2015) #142

1. ledna 2016 v 13:00 | Týna |  Facebook
"Priatelia, dakujeme Vam za rok 2015, uzite vsetci naplno skveeelyyy Silvester ! ... a v roku 2016 chystame novinky, nove klipy, nove songy a kopec koncertov plnych Terrapie :) !"

‪#‎miluj‬ #miluj #miluj #miluj #miluj #miluj #miluj #miluj

• CHYSTANÁ VYSTOUPENÍ 2016

1. ledna 2016 v 12:19
.PROSINEC.................................................................................................................................
= Momentálně nejsou naplánovaná žádná vystoupení =