Neuvěříte, která SuperStar nahradí v praštěné kapele těžce nemocného zpěváka!

2. dubna 2017 v 17:39 | Týna |  Novinky
Tohle tedy bude pro mnohé příznivce této hvězdičky pořádné překvapení! A s otevřenou pusou na to budou zírat i podporovatelé zhýralé partičky Walda Gang. Jak jsme již informovali, tato banda nemůže vystupovat od loňského června, kdy zkolaboval zpěvák Vláďa Šafránek. Má velice vážné zdravotní potíže, včetně plicní hypertenze a trablí se srdcem. Jeho vyhlídky do budoucna jsou nejisté. Kdo ho má nyní zastoupit?


"Šafrda má jít na náročnou operaci srdce a minimálně do konce června má od lékařů zákaz vystupovat. Fanouškům už chybíme, tak jsme se po domluvě s Vláďou shodli na tom, že seženeme někoho, kdo ho zatím zastoupí," řekli nám pánové z pěveckého cirkusu, který baví diváky hlavně rockovými předělávkami nesmrtelných vypalovaček.

A záskokem není nikdo jiný, než Miro Šmajda (28), stříbrná SuperStar z roku 2009. Tomu se kdysi kvůli dávno zmizelé dlouhé kštici někteří vysmívali; říkali tehdy, že vypadá jako holčička. Jenže nikdy nikdo mu nemohl upřít to, že co se týče rocku, dokáže to drsně rozjet.

"Ozvali se mi kluci s tím, že by potřebovali kvůli Vláďovi pomoci. A protože jde o kamarády, hned jsem souhlasil. Snažím se teď naučit repertoár. Ale je to těžké. A stále kvůli Šafrdovi i kvůli svým vlastním závazkům věřím, že jsem fakt jen na záskok. K téhle skupině Šafrda nedomyslitelně patří," svěřil se nám slovenský zpěvák.

První vystoupení má mít už za pár týdnů. Uvidíme, jak ho fanoušci Walda Gangu přijmou a jak mu účinkování v téhle kapele půjde!

(Zdroj: www.super.cz)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | 3. dubna 2017 v 12:25 | Reagovat

Rozhodně zajímavá novinka. Pro Mira určitě bezva zkušenost, tak jsem zvědavá, jak se s tím popere. Já hlavně oceňuji, že se vrací k rocku a bude mít (doufám) publikum, které si zaslouží a ocení jeho hlas a kvality. Hlavně tím směřuji na pány. ;-) Vláďovi přeji mnoho štěstí a brzké zotavení!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama