Novinky

Report: Rocková noc v Katovicích 2017

24. dubna 2017 v 12:59 | Týna
Velice povedená fotoreportáž od Petra Černohorského ze sobotních Katovic z dvanácté Rockové noci. Společně s Walda Gangem odehráli své koncerty kapely zakázanÝovoce a Katr. Celý report z koncertu i s bohatou fotogalerií si můžete přečíst na webu MUSICGATE.cz.

"Setmělo se a intro ohlásilo začátek koncertu. Na pódiu byla tma, ale kapela už zaujala své imaginární značky. Čert ví znělo sálem a Miro Šmajda oblečen v bílém tričku s džínovou bundou a černými brýlemi vlítnul na pódium. Mohu konstatovat, že Miro se excelentně vypořádal s češtinou jak v písních, tak i během komunikace s fanoušky, kteří jeho osobitý kontakt ocenili. Celý sál byl na nohou a zpíval společně s kapelou hity: Ó Zuzano, Veď mě dál, Pověste ho vejš, Zrzavá...

Jejich legendární songy roztančili katovické publikum. Nechyběl ani hit John Brown, při kterém " vyšvihl" své bubenické sólo Richard Scheufler Jr.

Po skončení této skladby následovala již tradiční show Atoma. Sálem zněl sborový zpěv a dobrou náladu podpořili také kytaristé svými sóly. Walda Gang vystoupil ve složení Miro Šmajda, Marcus Benois Tran, Buřt, Myšák Hladůvka, Martin Švejda, Tomáš " Atom" Brichta, Richard Scheufler Jr., Josie Vařeka.

Odcházím s pocitem že sice je Šafrda nenahraditelný, ale Walda má dočasnou nahradu, kterou si kluci vybrali dobře."

(Zdroj: www.musicgate.cz)

Miro Šmajda je už přes půl roku single: Probíhá konkurz na přítelkyni!

22. dubna 2017 v 14:29 | Týna
Od loňska, kdy jsme se zpěvákem Mirem Šmajdou mluvili naposledy, se v jeho soukromí nic nezměnilo. Po rozchodu s poslední přítelkyní zůstává stále single. Ale po děvčatech se poohlíží. Tedy ne po těch, jejichž půvaby porotcoval při našem setkání. Finalistky Dívky roku, které pomáhal vybírat, jsou ještě pod zákonem.
Kliknutím na fotku se přesměrujete na stránku s videem.

"Ale já budu věčně mladý, tak na ně klidně můžu počkat, to není problém. Za deset let mi bude pořád dvacet osm a jim třiadvacet," žertoval Miro. "Holku pořád nemám. Ne že bych nenašel tu pravou, potíž ale je, že já hledám levou," smál se zpěvák.

"Chtěl bych to nějak racionálně rozumně vysvětlit a nedělat si z toho legraci. Ale nějak mi to nejde. Nějaké pokusy tam byly, ale je hodně práce - tak bych to řekl diplomaticky. Ale teď už bude jaro, snad nejen podle kalendáře, lásky čas, a u mě ta láska na jaře většinou přichází," doplnil Miro, který by prý dívku vzal na první rande k Vltavě, kterou si po přestěhování do Prahy zamiloval.

(Zdroj: www.super.cz)

Jak dnes vypadá Miro Šmajda ze SuperStar? Neuvěříte svým očím, jaký je fešák!

8. dubna 2017 v 14:39 | Týna
Kdo by si nepamatoval na Mira Šmajdu, který měl na pódiu v SuperStar tolik energie, že se probojoval až do samotného finále, a to s Martinem Chodúrem. Od té doby ale uplynulo už několik let. Jak Miro vypadá dnes?

Miro Šmajda se v SuperStar proslavil jako rocker, nebo snad dokonce metalista. Tehdy měl dlouhé vlasy, přes které mu mnohdy nebylo vidět ani do obličeje. Jenže tyto časy jsou už dávno pryč! Jak Miro vypadá dnes?

Zpěvák nabral svaly a má úplně jinou image. Vlasy má ostříhané nakrátko a při pohledu na jeho tělo se musí rozbušit srdce v těle každé ženy. Tento svalnatý hezoun už dávno není tou hubenou máničkou. I když nutno podotknout, že ho dívky milovaly i tehdy.

Zajímavé také, že se Miro spřátelil s pornoherečkou Lady Dee. Dokonce spolu před pár dny natáčeli i videoklip! Doufejme ale, že bude ve vší počestnosti. Kromě toho, že je Miro zpěvák, je také skladatel a textař. Vystupuje s kapelou Terrapie a jeho hlas je prostě úžasný.

(Zdroj: www.prask.nova.cz)


DALŠÍ ČLÁNKY K PŘEČTENÍ:

Miro Šmajda šel s pravdou ven: "Vždy jsem miloval orální romantiku!"

4. dubna 2017 v 13:29 | Týna
Finalista SuperStar 2009 Miro Šmajda (28) šel konečně s pravdou ven. Veřejně se přiznal, že vždycky miloval orální romantiku...

Slovenský zpěvák Miro Šmajda, který se proslavil především díky pěvecké soutěži SuperStar, neustále překvapuje. Nejdříve šokoval tím, že se z něj stal vegetarián a milovník raw stravy, teď se pro změnu přiznal k tomu, že měl vždycky rád orální romantiku.

Miro Šmajda přidal na sociální síť fotku, na které je u zubaře. "Vždy jsem miloval orální romantiku," okomentoval obrázek. Zrovna byl totiž na zákroku, který mu podle všeho nebyl moc příjemný, a tak se aspoň na chvíli snažil rozptýlit. Fanoušky svým příspěvkem pořádně pobavil.

"Chtěla bych vidět ty výrazy zubařů, když ses fotil," připsala jedna z komentujících. Na druhou stranu ho i ocenili. "Obdiv, že máš náladu se u zubaře ještě fotit," přidala se další. Jak je vidět, zpěvák neztrácí humor za žádných okolností, a tak to má být.

(Zdroj: www.blesk.cz)

Neuvěříte, která SuperStar nahradí v praštěné kapele těžce nemocného zpěváka!

2. dubna 2017 v 17:39 | Týna
Tohle tedy bude pro mnohé příznivce této hvězdičky pořádné překvapení! A s otevřenou pusou na to budou zírat i podporovatelé zhýralé partičky Walda Gang. Jak jsme již informovali, tato banda nemůže vystupovat od loňského června, kdy zkolaboval zpěvák Vláďa Šafránek. Má velice vážné zdravotní potíže, včetně plicní hypertenze a trablí se srdcem. Jeho vyhlídky do budoucna jsou nejisté. Kdo ho má nyní zastoupit?


"Šafrda má jít na náročnou operaci srdce a minimálně do konce června má od lékařů zákaz vystupovat. Fanouškům už chybíme, tak jsme se po domluvě s Vláďou shodli na tom, že seženeme někoho, kdo ho zatím zastoupí," řekli nám pánové z pěveckého cirkusu, který baví diváky hlavně rockovými předělávkami nesmrtelných vypalovaček.

A záskokem není nikdo jiný, než Miro Šmajda (28), stříbrná SuperStar z roku 2009. Tomu se kdysi kvůli dávno zmizelé dlouhé kštici někteří vysmívali; říkali tehdy, že vypadá jako holčička. Jenže nikdy nikdo mu nemohl upřít to, že co se týče rocku, dokáže to drsně rozjet.

"Ozvali se mi kluci s tím, že by potřebovali kvůli Vláďovi pomoci. A protože jde o kamarády, hned jsem souhlasil. Snažím se teď naučit repertoár. Ale je to těžké. A stále kvůli Šafrdovi i kvůli svým vlastním závazkům věřím, že jsem fakt jen na záskok. K téhle skupině Šafrda nedomyslitelně patří," svěřil se nám slovenský zpěvák.

První vystoupení má mít už za pár týdnů. Uvidíme, jak ho fanoušci Walda Gangu přijmou a jak mu účinkování v téhle kapele půjde!

(Zdroj: www.super.cz)

Nové songy již brzy!

19. března 2017 v 12:29 | Týna

Zpráva z Mirova Instagramu @mirosmajda: "Tvorbu novych songov sme tentoraz ponali trochu inym pristupom, ako bolo zvykom... verim, ze vysledok bude zaujimavy... iny a sviezi novinky pridu uz na jar(e) "

Miro Šmajda se vykašlal na klasické Vánoce: Svátek slavil po indicku, nestihl ani tradiční půlnoční mši!

31. prosince 2016 v 19:56 | Týna
Finalista SuperStar 2009 Miro Šmajda (28) už je léta vegetarián a libuje si rovněž v raw stravě. Výjimku neudělal ani na Vánoce. Před tradiční kuchyní upřednostnil indickou stravu. Kvůli dodělávkám nestihl ani sváteční mši.

Slovenský zpěvák Miro Šmajda měl pro některé zcela netradiční Vánoce. Zatímco ve většině domácností na Štědrý den nechyběl smažený kapr nebo řízek se salátem, zpěvák velký den pojal jako obvykle zdravě. Bohužel si nevybral ani nic z místní veganské kuchyně, ale sáhl dál. Přednost dal indickému stylu, kterým se pochlubil na sociální síti.

Kvůli dodělávání jídla, které mu zabralo dost času, propásl i sváteční mši. "Místo půlnoční mše půlnoční véča," připsal k obrázku. Je však vidět, že mu to nijak zvlášť nevadilo, protože i tak měl úsměv na tváři.

(Zdroj: www.blesk.cz)

Šmajda potěšil všechny fanoušky: Ukázal svoji slavnou "manku"!

23. prosince 2016 v 20:39 | Týna
Kdo by si nepamatoval oslovení "Šmajdova manka", které téměř okamžitě zlidovělo? Výmysl rapera Patrika Rytmuse Vrbovského (39) je známé dodnes a dokonce ho používá i samotný Miro Šmajda (28). Když totiž zveřejnil fotografii nejdůležitější ženy svého života, nezapomněl ji tak oslovit.

Zpěvák, který se již v roce 2009 pokoušel vyhrát show Česko-Slovenská SuperStar a skončil druhý, se dosud věnuje hudbě. A přestože se už mezitím i ostříhal a začal makat na své postavě, stále si umí zavzpomínat i na začátky. Nezapomíná totiž na Rytmuse a jeho výsměch.

"Naj mamka na svete! Šmajdova manka," napsal k nedávno zveřejněné fotce, na níž pózuje s usměvavou mámou Yvonou, rodačkou z Moravy. Mirův otec je Slovák, voják z povolání. Rodiče se rozvedli, když mu bylo pouhých šest let.

(Zdroj: www.pluska.cz)

Miro Šmajda v "obložení" velkých žen!

22. září 2016 v 12:19 | Týna
Finalista SuperStar Miro Šmajda si užil přítomnosti žen jako nikdy předtím. Přestože je na zájem fanynek zvyklý, tohle bylo na útlého blonďáka prostě moc. Stát uprostřed finalistek soutěže krásy XXL.

Šmajda nakonec během finálového večera všem soutěžícím kráskám Miss prima křivky zazpíval a k jeho velkému překvapení nakonec vyhrála tak trochu jeho kolegyně. Na působení Leony Šenkové v SuperStar ostatně zapomene málokdo.

Z Leony je tedy Miss a společně se Šmajdou mohli probrat, proč se jim po úspěších v soutěži nepovedlo rozjet jejich hudební kariéry víc. Oči jen pro Leonu ale měl ve finále předseda poroty Radek John.

(Zdroj: www.ihot.cz)

Na Plaňanském posvícení si rockový fanoušek přišel na své!

4. září 2016 v 12:19 | Týna
Ve vesnici Plaňany nedaleko Kolína se již potřetí konal čtyřdenní, multižánrový, hudební festival Plaňanské posvícení. Dramaturgie je sice přizpůsobena, abych tak řekl, celé rodině, ale trpělivý rockový fanoušek si tu přijde na své.

Stalo se již v našich končinách tak nějak zvykem, že různé městské slavnosti a posvícení se z kulturního pohledu většinou zvrhnou v přehlídku dna české hudební scény, kde zpravidla kralují nejrůznější laciné revivaly, popř. vyšeptalé hvězdy normalizačních hitparád. V Plaňanech se rozhodli jít na to jinak a svoje posvícení pojmout ve velkolepějším duchu, za což jim patří velký dík. Zejména první den, tedy pátek, byl prizmatem rockového fanouška hodně lákavý. A právě na ten se budeme soustředit.

No a posledním z toho pátečního trojlístku byl Miro Šmajda. Přiznám se bez mučení, že jako člověk s přirozeným odporem ke všelijakým talentovým soutěžím jsem se na tohoto účastníka Československé SuperStar (nebo nějaké jiné star, vážně nevím) koukal trochu z patra. Musím ale s potěšením přiznat, že hudba linoucí se z pódia mě přinejmenším ihned zaujala. Místo bezpohlavní umělé hmoty ála jakákoliv novácká estráda produkuje Šmajda se svou kapelou Terrapie hodně svižný moderní pop rock slovenského střihu ve stopách toho nejlepšího z pozdní tvorby Teamu.

Když je ale potřeba, nemá Šmajda problém přitvrdit. Jako frontman také obstál na jedničku, jeho projev je zcela přirozený a zároveň sebejistý. Ani kapele Terrapie není co vytknout, tohle nejsou žádné nájemné síly, ale plnohodnotná kapela, která skvěle šlape. Hodinka v téhle společnosti utekla jako voda. Takže Miro, co jsme si, to jsme si.

Miro Šmajda se ukázal tak, jak jste ho ještě neviděli: Koho to drží v náručí?

24. srpna 2016 v 11:59 | Týna
Exsuperstárista Miro Šmajda (27) potěšil své fanoušky zajímavou fotkou. Takto jste ho opravdu ještě nikdy neviděli.

Zpěvák Miro Šmajda celé léto koncertuje a s fanoušky se na sociální síti dělí o své letní fotky. Kromě fotek z koncertů a s fanoušky se prezentuje i jako milovník zvířat, ale v každém případě mu to na nich sekne. Poté, co Miro změnil image, vypadá opravdu dobře a působí velmi sympaticky.

Nejnověji se ukázal na jedné fotce tak, jak jste ho ještě neviděli - s miminkem - a připsal k ní vtipný komentář: "A takto to vyzerá, keď robíte aupaira novému tourmanagerovi..."

Zatímco jeho supeř v SuperStar Martin Chodúr se začátkem tohoto roku stal tatínkem a na sociální síti se obvykle pyšní fotkami se svým synkem, Šmajda zatím takové plány nemá.

(Zdroj: www.casprezeny.sk)


DALŠÍ ČLÁNKY K PŘEČTENÍ:

Sázavafest: Zazářili Miro Šmajda i Blue Effect!

5. srpna 2016 v 14:09 | Týna
Šestnáctý ročník SázavaFestu navázal na minulé půldruhé kulatiny velmi dobře. V první den jsme viděli řadu povedených vystoupení, z recese zarecitoval i Leoš Mareš. Fanynky ale nejvíc lákal koncert dua Slza.
Miro Šmajda ukázal, že jako muzikant se v žádném případě neztratí.

Největšími tahouny čtvrtečního dne se stali Miro Šmajda, Slza, Blue Effect a DJ Leoš Mareš. Šmajda ukázal, že na výsluní je pro něj místo určitě připraveno. Bohužel zatím se netěšil z tolika příznivců jako nadcházející Slza, ale to se bezpochyby během několika let změní, jelikož jeho vystoupení bylo po hudební stránce precizní a energické.

Celý článek k přečtení najdete ZDE.
(Zdroj: www.ireport.cz)

Image rockera Mira Šmajdy je nenávratně pryč! Po další radikální proměně ho už nepoznáte!

2. srpna 2016 v 18:59 | Týna
O tom, že fešák Miro Šmajda výrazně změnil image, jsme vás už sice jednou informovali, ale tentokrát přichází s další změnou!

Zpěvák Miro Šmajda, jehož proslavila účast v pěvecké show SuperStar, se od té doby výrazně změnil. Dřívějšího rockera s dlouhými vlasy byste dnes už nepoznali. Svou lví hřívu si nechal ostříhat a rázem se z něj stal jiný člověk. Vzhled tvrďáka vyměnil za image romantického kluka, ale nezůstalo to pouze u vzhledu. Miro ponechal v minulosti i drsný rockový zvuk a vyměnil ho za příjemný pop, který mu opravdu sluší. V těchto dnech přišel s hudební novinkou s názvem "Nad Prahou", která vznikla ve spolupráci s jeho novou skupinou "Terrapie". Tato skladba je o lásce a vztazích, ale zachovává si jistou dávku nadhledu, a tak přehnanou romantiku nečekejte.

Inu, musíme říci, že tato proměna Mirovi opravdu vyšla. Co říkáte? :)

(Zdroj: www.slovakwoman.sk)


DALŠÍ ČLÁNKY K PŘEČTENÍ:

Štěrkovna Open Music: Zájem diváků byl rekordní a v sobotu bylo vyprodáno!

2. srpna 2016 v 13:19 | Týna
Festival Štěrkovna Open Music letos přinesl třídenní menu plné hudby, poezie a slunce. Program, který nabídl hvězdná jména i impozantní méně známé kapely, byl vskutku pestrý a nabídl i několik mimořádných koncertních projektů.

Mira Šmajdu mají čeští diváci v paměti z finálového souboje s Martinem Chodurem v Česko-slovenské Superstar, kde zvítězil Chodúr. Šmajda se však svým rockovým outfitem a duší dostal do povědomí mnoha fanynek. Na pódiu se ale neobjevil hubený "šampónek" s přelivem, ale svalnatý chlapík, který okamžitě s kapelou začal servírovat publiku svůj nabušený rock. Šmajda si rychle získal sympatie publika, dokázal s lidmi perfektně pracovat. Také kapela se představila v dobrém světle, jen oba doprovodní zpěváci frontmanovi dělali trochu ostudu. Bohužel hudba Mira Šmajdy nijak nevybočuje z rockových klišé a těžko jsem hledal něco, co by stálo za větší pozornost.

Celý článek k přečtení najdete ZDE.
(Zdroj: www.ostravan.cz)

Léto slovenských celebrit: Miro Šmajda

2. srpna 2016 v 12:29 | Týna
V létě snad ještě více než jindy bereme do rukou fotoaparát nebo mobil a zvěčňujeme chvíle volna a nádherné scenérie na dovolených. Od známých osobností slovenského showbyznysu jsme proto chtěli, aby se pohrabali ve svých archivech a našli pro nás tu nejkrásnější fotku, která vznikla právě v létě.

Miro Šmajda (27)
Léto je moje nejoblíbenější roční období a je pro mě symbolem zábavy, koncertů, pohody, slunce a užívání si života asi tak o sto procent více než během jiných ročních období. Tato fotka vznikla před pár dny. Moje malá sestra mi jako dárek vypěstovala nejvyšší slunečnici na Slovensku.

Celý článek k přečtení najdete ZDE.
(Zdroj: www.cas.sk)
 
 

Reklama